Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI
Juuksed langevad välja

JUUKSED LANGEVAD VÄLJA?

Leiame lahenduse!
Registreeru juuksejuure uuringule
Ökojuuksur hinnakiri

ÖKOJUUKSUR

Tutvu hinnakirjaga
Juukseravi

JUUKSERAVI

Sügavpuhastavad protseduurid
Turbaravi
Peanaha hooldus
Loe lähemalt

"Raha tagasi garantii"

Meie jaoks on väga oluline, et saame aidata oma teadmiste, pikaajaliste kogemustega inimesi juuste- ja peanaha küsimustes.

Oleme veendunud oma uuringute kvaliteedis ja tulemuslikkuses, mistõttu juhul kui te juuksejuure- või peanaha uuringus tunnete, et te ei saa enese jaoks abi ja vajalikku infot, siis uuringu eest puudub kohustus tasuda.

Juuste Akadeemia - pikaajalised kogemused, parimad teadmised, suurepärased tulemused, ökoloogilised lahendused, usaldusväärsus, ainulaadne uurimismeetod.


Armsa tütre ema, kaunis ja andekas naine, kes on juhtumisi ka näitleja, laulja ning Su Nägu Kõlab Tuttavalt saate finalist, Saara Kadak käis Juuste Akadeemias "Noore Ema Juuksetervise paketti" proovimas.

Saara kirjutab Noore Ema Juuksetervise paketist nõnda: 

Istudes seal toolis, ümber nii armsad ja sõbralikud inimesed, ei mingit keemia lõhna, saades imepehmed ja hoolitsetud juuksed, tekkis suur tahtmine soovitada seda kohta kõigile! Ja soovitangi, väga soojalt!:) Kogu kraam, mida kasutatakse, on öko ja looduslik ja lahkudes on mõnus tunne. Juuksejuure uuring oli äärmiselt põnev. Arvasin, et tegu on lihtsalt "sul on rasune peanahk/sul ei ole rasune peanahk" tüüpi tagasisidemega, aga ei! Mida kõike ei saa organismi kohta teada ainuüksi juuksejuurt mikroskoobi all uurides. Alates teatud vitamiini puudustest kuni kilpnäärme probleemide, väsimuse ja põletikuni välja. Sa võid ennetada probleeme enne, kui need suuremalt ennast näitama hakkavad! Eriti oleks see hea rasedatele ja noortele emadele, sest neil kipub sel ajal, juuste ja organismiga üldiselt, palju muutusi olema.

Kõike ilusat
Saara

 


Alljärgenvalt videopostitus juuksejuure uuringust.


 

 

Kutsume teid nautima Bemer teraapiat.

Esimene kord Bemer teraapia proovimine on tasuta. Broneeri aeg.

Ostes 10 x Bemer kaardi, maksad ainult 8 korra eest.

Rohkem infot Bemer teraapi akohta leiab siit.