Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

AlopeetsiaAlopecia tähendab ladina keeles juuksekadu, mis kätkeb endas mitmeid erineva väljendusega juuksekao vorme:

spotlike alopecia – nööpnõela suurused juusteta tühimikud, üle pea

alopecia areata – tühjad juusteta laigud

alopecia totalis – juuksetus (üle kogu pea)

alopecia universalis – juuksetus (üle kogu pea), lisaks puuduvad ka kehakarvad (ripsmed, kulmud, jne)

 

Alopecia areata ehk koldeline juuksekadu

Koldelist juuksekadu peetakse meditsiinis sageli mõistatuslikuks haiguseks, mille sügavamad põhjused jäävad tihtipeale ebaselgeks. Tänu mikroskoobiga tehtavale täienduuringule, juuksejuure uuringule, oleme saanud välja selgitada lisaks need juuste kasvu mõjutavad tegurid, mille kohta vereanalüüsid vastuseid ei anna, kuid millel on oluline roll juuste kasvu aktiveerimisel.

Tehtud juuksejuure uuringud viitavad sellele, et alopeetsia erinevad vormid on autoimmuunreaktsioonide, endokriinnäärmete tasakaalutuse, keskkondlike allergiliste reaktsioonide, põletike tulemus, kus lahenduste saamiseks tuleb tegeleda sh kogu keha toetamisega, toitumisega (holistiline lähenemine). Kuidas juuste väljalangemine peatada, uute juuste kasvu aktiveerida tulemuslikult, saab selgeks juuksejuure uuringus. Alljärgnevalt pilt naisest, kellel juuksed kasvasid tagasi 11 kuuga.

Taastumine toimub kiiremini, kui tekkinud kolded on vähem kui aasta vanad. 

Tule juuksejuure uuringule, et teada saada, kuidas on võimalik peatada koldeline juuksekadu, aktiveerida uute juuste kasvu tulemuslikult.

Kuna koldeline juuksekadu võib tagasi tekkida hetkedel kui immuunsüsteem on häiritud, oleme näinud, et teatud ilmingute tekkimisel, meie poolt antud juhiste järgimisel, on uute laikude tekkimine kiiresti peatunud.SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE