Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Redken System juukseraviRedken Chemistry System on professionaalne ja luksuslik juukseravi USA-st, mis parandab juuksekarva kahjustunud struktuuri lisades seeläbi juustele tugevust ja sära ning siludes juuksekarva pinda. Redken Chemistry System mõjutab nii juuksekarva välimist, kui ka sisemist kihti, aidates seeläbi taastada juuksekarva, mis on keemilise töötlemise (värvimine, keemiline lokk) tõttu kahjustada saanud ja muutnud juukse kuivaks ja kahuseks.

Salongis teostataval protseduuril lähtutakse individuaalselt Sinu juuksetüübist ja juuksekarva seisukorrast. Protseduuri komponendid tagavad nähtava tulemuse juba esimese protseduuri järgselt. Redken Chemistry System ravib väsinud, kuivi, hapraid, värvitud ja keemiliselt töödeldud juukseid.

Milliste juuksekahjustuste puhul antud raviprotseduur sobib?

  • kui Sinu juuksed on saanud keemiliselt kahjustada

värvimine, blondeerimine, keemiline lokk, keemiline sirgendamine põhjustavad juuste paisumist, soomuspinna venimist ning liigset avanemist. Juus nõrgeneb ning tulemuseks on juukse elastsuse ja juukses olevate proteiinide hulga vähenemine ning juuksesisese struktuuri muutumine hapramaks.

  • kui Sinu juuksed on saanud mehaaniliselt kahjustada

juuste harjumuspärane töötlemine nagu föönitamine ja erinevate kuumtöötluste kasutamine nõrgestavad juuksekiudu ning kahjustavad juukseotsi. Tulemuseks on juukseotste hargnemine, muutumine karedaks.

Sinu juuste uus elujõud Redken juukseravi või juuksemaskiga !

 

Juukseakadeemia pakub lisaks efektiivseid ravimaske juuksekarvale:
Redken Smooth down butter treat cream  – rikkalik ning luksuslik ravimask tõrksatele ja karedatele juustele. Annab intensiivse pehmuse ja läike, toidab juukseid välispidiselt. Sisaldab makadaamia õli ja kandelillavaha, mis silub juukse soomuskihti, andes juuksele siledama väljanägemise.

Redken Colour extend rich defender – intensiivselt hooldav mask värvitud juustele. Mask on ka sügavalt toimiv palsam, mis annab juustele säravama lõpptulemuse.

Redken Real control intense renewal – rikkalik, sügavtoimeline ning intensiivselt niisutav mask, mis tugevdab juukse struktuuri muutes juuksed pehmemaks ja hästi töödeldavaks. Juuksed saavad tervema väljanägemise ja uue elujõu.

Redken All soft heavy cream – intensiivne mask eriti kuivadele ja hapratele juustele. Toidab juukseid sügavuti ning jätab juustele kaunima välimuse ja siidisema pehmuse. Sisaldab toitvat avokaado õli ja aminohappeid, mis tugevdavad juukseid väljaspoolt.SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE