Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Psoriaas peanahalPeanaha psoriaasi hooldusprotseduurid

Peanaha psoriaas on üsna sagedaseks muutunud probleem. Psoriaas võib varieeruda kergest ketendusest peanahal kuni raskete koorikute tekkimiseni.

Peanaha psoriaasi saab parаndada looduslike raviviisidega, sh 100% taimsete juuksevärvidega.

Peanaha psoriaasi korral on oluline leida ka nahale õrnad hooldustooted, mis ei sisaldaks sünteetilisi ja kahjulikke koostisosasid.

Efektiivseks meetodiks on osutunud nn „pehme“ laserravi, mida Juukseakadeemia pakub. Laserravi protseduuri käigus koondatakse peanahale laservalgus, mis aitab leevendada kerge ja keskmise raskusastmega psoriaasi (väiksema arvu protseduuride korral võrreldes valgusraviga). Laserravi eeliseks traditsioonilise valgusravi ees on ka võime ulatuda sügavamate nahakihtideni.

Oleme positiivseid tulemusi näinud, kui kombineerida toitumine, teatud lisandid, lisaks peanaha hooldusprotseduurid (kombineerituna laser- ja valgusraviga) ning BTB13 Medical, Eko Pharma organic sarja tooted.

 

Peanaha psoriaas ja juuste värvimine

Kõik kemikaalid mida me nahale (sh peanahale) kanname imenduvad naha sügavamatesse kihtidesse. Peanaha psoriaasi korral on juuksepesades põletikuline protsess, mistõttu sobivad juuste värvimiseks ainult puhtad taimsed segud.

Juukseakadeemia ökojuuksur teostab Sulle juuste värvimise 100% taimsed juuksevärvidega

"Olin üllatunud kui hea tunne on peanahal pärast juuste värvimist, sest tavaliselt ärritavad juuksevärvid minu peanahka ".

Kristel

Tule ja koge Eestis ainulaadset juuste värvimist taimedega ning naha olukorda toetavaid hooldusprotseduure!SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE