Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

KollektiivJuukseakadeemia kollektiiv on särav seltskond professionaalseid, mitmekülgsete oskustega spetsialiste, kes vajalikud teadmised, väljaõppe on saanud Soomes. Juuste Akadeemia on koht, kus juustega seotud küsimused leiavad vastuse.


Kerli
juukseuurija, juuksehooldaja, koolitaja

Tänu Kerli ettevõtlikusele ja soovile eestimaalasi aidata sai kogu Juukseakadeemia idee alguse aastal 2008. Kerli pühendumus ja hoolivus teeb temast paljude klientide lemmiku.

Kristel
juukseuurija, juuksehooldaja, naiste juuksur

Suurte kogemustega naistejuuksur. 2010 aastal sai temast Juukseakadeemia juukseuurija ja nüüdseks kogenud spetsialist.

Erle
juuksur, juuksehooldaja, ökojuuksur

Valgete juustega särasilmne Erle on Juukseakadeemias juba aastast 2009, ning lisaks juuksurikoolile on läbinud Soomes juuksehooldaja koolituse. Erle valdab taimsete värvidega värvimist, punub patse, teeb HG lõikust ja tunneb ennast kindlalt kõigi juuksuritöödega nii naistele, meestele kui ka lastele.

Pille
juuksur, juuksehooldaja

Kogenud juuksur ja juuksehooldaja, kes omades väga mitmekülgseid teadmisi tervisest ja juuksehooldusest annab alati klientidele head nõu.

Julia
juuksur, juuksehooldaja

Kiire, osav 6 aastase juuksuritöö kogemusega. Räägib nii vene, inglise kui eesti keeles. On töötanud juuksurina St. Peterburis. Julia teeb nii meeste kui naiste juuksuritööd. Värvib, punub patse, teeb juukseid parandavaid hoolduseid ja soenguid.

Marina
administraator, kes aitab teid alati! Vastab kirjadele ja kõnedele, teeb tõlkimistöid.

Gerda

Alati energiline ja naeratav administraator ja juuksehooldaja, kes õpib ka juuksuriks.


Ott 
Bemer Partner

tel.566 27 227
ott@juusteakadeemia.ee