Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

KollektiivJuuste Akadeemia kollektiiv on särav seltskond professionaalseid, mitmekülgsete oskustega spetsialiste, kes vajalikud teadmised, väljaõppe on saanud Soomes ja Eestis erinevatel koolitustel. Juuste Akadeemia on koht, kus juustega seotud küsimused leiavad vastuse.


Kristel
juukseuurija, juukseravispetsialist, naiste juuksur, ökojuuksur

Suurte, pikaajaliste kogemustega juukseuurija, juukseravispetsialist ja naistejuuksur. Kristel on omandanud juukseuurija, juukseravispetsialisti teadmised Soomes, teostab uuringuid, raviprotseduure nii eesti kui soome keeles.

Erle
ökojuuksur, juukseravispetsialist, juuksur

Särasilmne Erle on Juusteakadeemias juba aastast 2009, ning lisaks juuksurikoolile on läbinud Soomes juukseravispetsialisti koolituse. Erle valdab super hästi taimsete värvidega värvimist, teeb HG lõikust ja tunneb ennast kindlalt kõigis juuksuri- ja juukseravi töödes.

Pille
ökojuuksur, juukseravispetsialist, juuksur

Kogenud ökojuuksur, juukseravispetsialist, juuksur, kes on lõpetanud nii Tallinna Kõrgema Meditsiinikooli kui juuksuri eriala. Omab mitmekülgseid teadmisi tervisest ja juuksehooldusest, annab alati klientidele head nõu.

Enely

juuksur, juukseravispetsialist

Rõõmsameelne Enely on õppinud juuksuriks ja teeb kõiki juuksuritöid. Lisaks on omandanud juukseravispetsialisti teadmised ja oskused.


Gerda

Juukseravi spetsialist ja naiste juuksur, administraator

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Kerttu     Toitumisnõustaja
Särasilmne Kerttu viib läbi individuaalset toitumisalast nõustamist, toitumisalaseid loenguid, töötubasid
ning ETTA Terviseteadja kaalugruppe. On läbinud Tartu Tervisekoolis toitumisnõustaja õppe, hiljem
mitmeid täiendkoolitusi tervisliku toitumise alal. Tervisenõustajaks (health coach) õppinud Integratiivse Toitumise Instituudis, USA’s, kus hiljem läbis ka seedesüteemi tervise kursuse

Kerli
juukseuurija, juukseravispetsialist, koolitaja

Tänu Kerli ettevõtlikusele ja soovile eestimaalasi aidata sai kogu Juuste Akadeemia idee alguse aastal 2008. Kerli pühendumus ja hoolivus teeb temast paljude klientide lemmiku. Kerli on hetkel lapsehoolduspuhkusel.


Ott 
Bemer Partner

tel.566 27 227
ott@juusteakadeemia.ee

 


SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE