Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

KollektiivJuuste Akadeemia kollektiiv on särav seltskond professionaalseid, mitmekülgsete oskustega spetsialiste, kes vajalikud teadmised, väljaõppe on saanud Soomes ja Eestis erinevatel koolitustel. Juuste Akadeemia on koht, kus juustega seotud küsimused leiavad vastuse.


Kristel
juukseuurija, juukseravispetsialist, naiste juuksur, ökojuuksur

Suurte, pikaajaliste kogemustega juukseuurija, juukseravispetsialist ja naistejuuksur. Kristel on omandanud juukseuurija, juukseravispetsialisti teadmised Soomes, teostab uuringuid, raviprotseduure nii eesti kui soome keeles.
 

Pille
ökojuuksur, juukseravispetsialist, juuksur

Kogenud ökojuuksur, juukseravispetsialist, juuksur, kes on lõpetanud nii Tallinna Kõrgema Meditsiinikooli kui juuksuri eriala. Omab mitmekülgseid teadmisi tervisest ja juuksehooldusest, annab alati klientidele head nõu.

Gerda

Juukseravi spetsialist ja naiste juuksur, administraator

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Kaisa 
juuksur, juukseravi spetsialist. Rõõmsameelne, sõbralik, noor, särav Kaisa aitab Sinu juuste eest hoolt kanda nii nagu soovid.

Kerli
juukseuurija, juukseravispetsialist, koolitaja

Tänu Kerli ettevõtlikusele ja soovile eestimaalasi aidata sai kogu Juuste Akadeemia idee alguse aastal 2008. Kerli pühendumus ja hoolivus teeb temast paljude klientide lemmiku. Kerli on hetkel lapsehoolduspuhkusel.


Ott 
Bemer Partner

tel.566 27 227
ott@juusteakadeemia.ee

 


SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE