Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Taimsed juuksevärvidPuhtad taimsete pulbrite segud (henna, indigo, senna, amla), kuhu on lisatud vastavalt Sinu poolt soovitud värvitooni saamiseks eeterlikke õlisid, kohvi, sidrunit, jogurtit, kummelit vms ON SINU JUUSTELE PARIM VÄRV.

Taimsed juuksevärvid annavad juustele kauni tooni, läike ning tervema väljanägemise.Taimsed juuksevärvid on olnud tervendava toimega sh peanaha probleemide korral (kõõm, sügelus, peanaha psoriaas).

Tule proovima!

"Taimsed segud andsid minu juustele läike, mida ei ole saavutanud mitte ühegi teise juuksevärviga ja see püsib".

Marika

Juukse värvimine taimsete segudega – see on kunst, mis loob ainulaadseid tulemusi

Pakume juuste värvimist salongis taimsete segudega, mis võimaldavad alljärgnevaid värvitoone saavutada, täpset segu koostist me ei avalda:

KULDNE LÄIGE HELEDATELE JUUSTELE

MAASIKABLOND
VEINIPUNANE
PUNAKAS-PRUUN
ŠOKOLAADIPRUUN
TUMEPRUUN

NB! Mitte ükski taimne segatud värv ei tee juukseid oma toonist heledamaks.

Juukseakadeemia kasutab puhtaid, taimseid pulbreid, mis on kahjulike lisaainete vabad.

Juukse värvimise protsess

Taimsete värvide mõjuaeg, olenevalt soovitud juuksetoonist on  2-4 tundi, mistõttu võib olla Sinu jaoks mugavam, kui pärast juuste lõikust (soovi korral) ja taimse värvi pähe kandmist on Sul võimalik minna koju ja värv hiljem ise maha loputada.

Värvi tegelik toon ilmneb 6-12 tunni pärast värvi maha loputamist.

Peale esimest taimsete segudega värvimist tunned Sa arvatavasti soovi jätkata ainult taimsete värvidega :).

Mida rohkem taimseid värvisegusid kasutada (algul tihedamalt, hiljem harvem), seda pikemalt püsib taimne värv Sinu juustel. Henna on ilmselt ainukene punane juuksevärv, mille toon, läige ja sära on üsna samad ka näiteks 4-5 nädalat peale värvimist.

Informeeri oma juuksurit alati, kui Sa soovid uuesti juukseid värvida keemiliste värvidega!

Oma värvimise kogemust jagab Sinuga Piret:

"Olen aastaid värvinud oma juukseid ammoniaaki sisaldavate püsivärvidega tumedaks. Otsustasin proovida taimseid värve ja olen tulemuses väga üllatunud. Juuksur värvis minu halli väljakasvu ning eelnevalt tumedaks värvitud juukseid henna ja indigo seguga. Pärast mahapesu oli juuksejuur punakat tooni aga paari päevaga muutus kauniks tumedaks tooniks. Juuksed olid läikivad ja pats tundus palju paksem kui enne. Peanahal oli väga puhas ja kerge tunne. Ilmselgelt ma keemiliste püsivärvide juurde ei naase :)"

Piret

 

Oled oodatud!

Taimsete juuksevärvide hinnakiriSOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE