Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Ökojuuksuri koolitusprogrammPeatselt on algamas Ökojuuksuri koolitusprogramm, kus on veel vabu kohti. Rohkem infot kontaktilt: kerli@juusteakadeemia.ee või tel. 50 53 522

Ainulaadne koolitusprogramm Eestis, mis annab teadmised, oskused, kuidas tuua välja iga inimese juukse loomulik ilu, sära ja tugevus.

2017. aastast saab alguse põnev teekond grupile huvilistele Eestis, et omandada põhjalikud teadmised, praktika, sh vajalik kvalifikatsioon ökojuuksuri teenuse osutamiseks.

Õppeprogramm on koostatud Soome ja Eesti spetsialistide koostööna, kus põhiosa teooriast ja praktikast viib läbi Soomes ökojuuksuritele õppeprogrammi välja töötanud, õppejõud, ökojuuksur Mona Mether, kelle aastakümneid omandatud teadmised, oskused, välja töötatud koolitusmaterjalid on muljet avaldavad. 
Mona käe all on tänaseks ökojuuksuri kvalifikatsiooni omandanud ligi 300 inimest Soomes. Nüüd on võimalik sellest põnevast maailmast, teekonnast osa saada just Sinul siin Eestis.

KOOLITUSPROGRAMMI ÜLESEHITUS:
ökoloogiline juuksehooldus, 6 ainepunkti 
- india peamassaaž (teooria, praktika)
- ökoloogilised, sertifitseeritud tooted, sh mida erinevad koostisosad, sertifikaadid tähendavad (teooria, praktika)
- sügavpuhastavad protseduurid juustele ja peanahale (teooria ja praktika)
- erinevate naturaalsete õlide kasutamine juuksehoolduses (teooria ja praktika)
- jätkusuutlik areng juuksuriteenuste pakkumisel

energeetiline juukselõikus, 4 ainepunkti 
(teooria, praktika)

juuste värvimine taimedega, 5 ainepunkti 
erinevate taimede mõju, nende koostoime, taimede omavaheline kokku segamine erinevate värvitoonide saamiseks, eeterlike õlide kasutamine (teooria ja praktika)

diplomitöö kirjutamine 

ÕPPEAEG:
november 2017- august 2018

ÕPPEVORM:
tsükliõpe, kohtume kord kuus pikal nädalalõpul (R-P)

SIHTGRUPP:
- juuksurid, kes soovivad ennast täiendada, teistest eristuda, pakkuda lisaks teistele teenustele kvaliteetseid, ainulaadseid teenuseid Eestis, Baltikumis
- kõik, kes tunnevad huvi, kuidas omada imeliselt terveid ja tugevaid juukseid

DIPLOMITÖÖ:
koolitusprogrammi läbimisel, sh diplomitöö kirjutamisel omastatakse lõpetamisel diplom, mis kinnitab teadmiste ja oskuste hulka, mis vastab sh Soomes ökojuuksuri eriala läbinud ökojuuksuri teadmistele-oskustele ning mis kinnitab ökojuuksuri teenuse pakkumiseks vajalikku kvalifikatsiooni

ÕPPEMAKS:
Õppe eest tasumisel on võimalik valida:
- õppemaks osamaksetena kolmes osas ehk 3*570 eurot 
- õppemaks ühekordse maksena 1590 eurot 
* hindadele lisandub käibemaks

Koolitusega seonduvatele küsimustele vastused, registreerimine e-posti aadressil kerli@juusteakadeemia.ee, kontaktnumber 5053522.

Asume koos sellele põnevale teele!


Vaata artiklit: http://banaanisaar.ee/10-pohjust-miks-iga-naine-peab-vahemalt-korra-elus-okojuuksuri-volujoudu-tundma/


Kuidas teevad ökojuuksurid sügavpuhastavaid protseduure? Üks põnev video nende tegemistest - sügavpuhastav protseduur, millele järgneb juuste värvimine taimedega. Tõeliselt põnev maailm. Tule ja saa osa kõikidest nendest teadmistest! Ootame Sind!

 

Safe Hair Salon - Deepcleaning with clay from Fortbildingscentrum Prakticum on Vimeo.SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE