Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

PeanahauuringPakume uuringut, mis võimaldab leida peanaha probleeme põhjustavad tegurid, mida vereanalüüsid, visuaalne vaatlus ei tuvasta. Peanaha probleemide lahendamiseks pakume looduslikke hooldustooteid ja peanaha protseduure kombineerituna valgusravi ja toitumise korrigeerimisega.

“Peanahauuring on andnud mulle palju olulist teavet. Hetkel julgen öelda, et meie peanahk on justkui peegel keha sisemusse.``

Arvi (Juukseakadeemia klient)

Kes saavad abi peanahauuringust?

Peanaha uuringust saavad abi inimesed, kellel on tekkinud peanahal kõõm, sügelus, punetus, liigne rasusus, kuivus, peanaha tundlikus. Pakume protseduure, mis leevendavad peanaha probleeme nagu psoriaas, atoopiline ja seborroiline dermatiit.

Kuidas peanahauuringut teostatakse?

Peanahauuringus analüüsitakse peanaha olukorda nii visuaalselt kui võetakse problemaatilisest piirkonnast juuksejuuri, mida analüüsitakse mikroskoobi abil. Vajadusel võetakse peanahalt Ida-Tallinna Keskhaigla labori jaoks lisa analüüs. Uuring kestab umbes 1 tund.

Uuringu lõpus on selge, mida saab teha, et peanahk oleks paremas korras, millised on peanaha jaoks sobivad protseduurid, juuksehooldustooted, mis aitavad kaasa korras peanaha tekkimisele. 

Tunne, et peanahk on korras, kadunud on piinlikuse tunne valgete helveste pärast õlgadel, riietel, võib olla tõeliselt nauditav. Mihkel

Enne uuringut

2 päeva enne uuringule tulemist on soovitatav juukseid mitte pesta, juuksed võivad olla pesemata kauem. Kui peanahk ja juuksed on pesemata, tulevad paremini esile peanaha probleemid, saab võtta lisa analüüse. Soovime uuringus teada, millise koostisega šampoone, juuksehooldustooteid, toidulisandeid kasutate.

Ainult terve peanahk suudab kasvatada terveid ja tugevaid juukseid!

"Raha tagasi garantii"

Meie jaoks on väga oluline, et saame aidata oma teadmiste, pikaajaliste kogemustega inimesi juuste- ja peanaha küsimustes.

Oleme veendunud oma uuringute kvaliteedis ja tulemuslikuses, mistõttu juhul kui te juuksejuure- või peanaha uuringus tunnete, et te

ei saa enese jaoks abi ja vajalikku infot, siis uuringu eest puudub kohustus tasuda.SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE