Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Miks tulla juuksejuure uuringule?80% inimestest soovivad endale tugevamaid, tervemaid juukseid, aktiveerida uute juuste kasvamise hulka.

Mitmed kättesaadavad meetodid ei ole võimelised identifitseerima kõiki juukseid ja peanahka mõjutavaid tegureid. Paljud juuste kasvu aktiveerimiseks loodud tooted kahjustavad pikemal kasutamisel keha tasakaalu, mis omakorda soodustab juuste väljalangemist.

Juuksejuure uuring ja vereanalüüsid annavad vastused, kuidas on võimalik juuste kasvu aktiveerida, sh läbi looduslike meetodite.

Juuksejuure uuring on Sinu jaoks:

  • kui soovid endale tervemaid ja tugevamaid juukseid

Puberteedieas on inimesel enamasti maksimaalne kogus juukseid. See kogus ei tohiks oluliselt elu jooksul muutuda, kuna juuksekarv on lühiealine ning vahetub juuksenäsa küljes iga 2-6 aasta järel. Kui Sinu juuste kogus on aja jooksul märgatavalt vähenenud ja/või juuksekarv on muutunud peenemaks, siis on põhjust tulla juuksejuure uuringule, teostada põhjalikud vereanalüüsid, leidmaks üles tegurid, mis takistavad juuste kasvu. Tuvastatud põhjustega tegeledes saab juuste väljalangemist peatada, sh juuste kasvu aktiveerida, kvaliteeti parandada.

  • kui juukseid langeb välja rohkem kui 50-100 juuksekarva päevas

Juuksed näitavad organismi tervislikku seisundit. Normaalne juustekadu päevas on 50-100 juuksekarva. Kui juukseid langeb välja rohkem kui kasvama hakkab, on tulemuseks ajapikku vähenev juuste koguarv, juuste hõrenemine.
Juuksed on meie keha terviklik osa. Võrreldes meie keha teiste organitega nagu süda, kops või maks ei ole juuksed meile eluliselt vajalikud. See on ka põhjuseks, miks näiteks organismi tasakaalutus (näiteks tugev stressireaktsioon), vajalike toitainete puudus mõjutab kiiresti juuste olukorda. Juuksejuure uuring keskendubki juuste väljalangemist põhjustavate tegurite üles leidmisele, et leida seejärel sobivad lahendused juuste kasvu aktiveerimiseks, tugevdamiseks.

  • kui Sul esineb peanaha sügelust, kõõma, punetust, kiskuvat tunnet

Peanaha probleemide lahendamisele (näiteks sügelus, kõõm, punetus, kiskuv tunne, ekseemid, liigne kuivus, rasusus, jne) aitab kaasa see, kui näha, mis toimub juuksejuurte tasandil. Kas seal esineb karvatõstja lihase tugevaid kokkutõmbeid, põletikulisi protsesse, juuksejuure rakkude kärbumist, juuksejuurte kuivust, parasiite, ummistusi, jne. Kõik need tegurid mõjutavad ka peanaha olukorda.

Väga harva on juuste väljalangemisel, peanaha probleemidel ainult üks põhjus. Tavaliselt esinevad need mitme teguri koosmõjul.

  • kui Sinu tervis (vereanalüüsi näitajad) on korras, aga juuksed langevad siiski välja

Kui vaatamata mitmekülgsele toitumisele ja õigele juuste hooldusele Sinu juuksed langevad välja, soovitame kõigepealt oma tervislikku seisundit kontrollida arsti juures. Juuksejuure uuringus on võimalik välja selgitada need tegurid, mida laboritestid ei pruugi näidata, kuid mis samuti mõjutavad juuste ja peanaha olukorda.
Meil on võimalus aidata inimesi, kelle tervis on korras, aga juuste väljalangemine siiski esineb, professionaalsel tasemel.

Julgustame Sind astuma sammukese lähemale tervemate ja tugevamate juuste ja korras peanaha suunas ning valima juuksejuure uuringu koos looduslähedaste raviprotseduuridega!

Sinu juuksed ja peanahk väärivad ainult parimat!

Juuste Akadeemia ei esinda ühtegi koolkonda. Lähtume oma soovitustes sellest, mida näitavad läbiviidud uuringu tulemused. Uurimuste läbiviimist Soomes on aastate jooksul abistanud ja toetanud mitmed arstid, toitumisspetsialistid, psühhiaatrid, psühhoterapeudid jt erialade esindajad. Uuringud on olnud objektiivsed ja tootjatest sõltumatud.SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE