Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Mis on kõige täiuslikum meetod turul?Uurimine mikrokaameraga versus juuksejuureuuring mikroskoobiga

Peanaha uurimine mikrokaameraga (juukseuuring) annab võimaluse hinnata peanaha olukorda ning seda, kui terve on juuksekarva peanahast väljaulatuv osa.

Juuksejuurte analüüsimine mikroskoobi abiga (juuksejuure uuring) annab lisaks võimaluse analüüsida juuksesibulate, folliikulite, karvatõstja lihase, juuksenäsade olukorda (kas on passiivne või aktiivne). Seetõttu saab juuste väljalangemist põhjustavate tegurite kohta infot ainult juuksejuure uuringus.

Ainult juuksejuurte analüüsimine annab meile informatsiooni juuste kasvu mõjutavate tegurite kohta!

Juuksed saavad olla tugevad ja terved, peanahk korras, kui juuksejuured ja -folliikulid on tugevad ja terved. Soovid tulevikus ennetada juukse- ja peanaha probleeme? Juuksejuure uuring on Sinu jaoks parim meetod!

Nii nagu taimed saavad olla elujõulised ainult siis, kui nende juurded on tugevad, saavad olla ka juuksed elujõulised ainult siis, kui juukejuured, juuksefolliikulid on elujõulised ja tugevad!

Vereanalüüsid versus juuksejuure uuring juuste väljalangemist põhjustavate tegurite leidmisel

Vereanalüüsid annavad meile detailse ülevaate inimese üldisest terviseseisundist ja on asendamatud saamaks informatsiooni inimese terviseseisundi kohta traumade või haiguste korral. Nii nagu ka vereanalüüs peegeldab ka juuksejuur meile keha üldist olukorda, eriti kroonilisi ja pikaajalisi muutusi kehas. Lisaks sellele annab juuksejuure uuring meile informatsiooni selle kohta, mis toimub peanaha sees juuksejuurte tasandil. Seesugune mitmetasandiline info kogumine annab võimaluse teha kindlaks kõik juukse ja/või peanaha probleeme põhjustavad tegurid. Juuksejuurte analüüsimine võimaldab teha kindlaks põletikulisi protsesse juuksejuurte pesades, toitainete puudujääke, parasiite, mikrovereringe olukorda peanahas, ummistunud juuksejuure pesasid, juuksejuurte rakkude võimalikku kärbumist ja palju muud.

Meie pikaajaline kogemus näitab, et kõige olulisem on uurida just juuksejuure tasandit!

Pärast 2 tunni pikkust juuksejuure uuringut on Sul selge ülevaade ja vastus, kuidas saada tervemad ja tugevamad juuksed ning korras peanahk looduslike juuksehooldusvahendite ja protseduuridega.

Ennetustöö on parim, mis sa saad iseenda jaoks teha. Juuksejuure uuringus saame me kindlaks teha ka neid probleeme, mis võiksid juuste- ja peanahaprobleeme põhjustada tulevikus. Tänu looduslikele ja nauditavatele raviprotseduuridele saame hoida ära sümptomite ilmnemise. Juuksejuure uuringud on soovituslikud kõigile kord aastas, just nagu hambaarsti juures kontrollil käimine!

Juukseakadeemia on mõeldud kogu perele!SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE