Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Meie luguJuuksejuurte uurimisega alustas esimesena maailmas loodusteaduste kandidaat, soomlanna Annikki Hagros-Koski 1985. aastal. Annikki uuringuid selles vallas toetasid mitmed arstid, toitumisspetsialistid, psühhoterapeudid ja ülikoolid (Helsinki Ülikool ja Oulu Ülikool).

Juuksejuurte uurimine Eestis sai alguse 2008. aastal Juuste Akadeemia spetsialistide poolt.

Täna võime väita, et tänu juuksejuurte uurimise meetodile on võimalik enamik juuste väljalangemist, peanaha probleeme põhjustavaid tegureid avastada. Enamus juuksejuure uuringus tuvastatavaid tegureid ei ole võimalik ühegi teise meetodi, sh vereanalüüsidega välja selgitada.

Juuksejuurte uurimise meetod võimaldab välja selgitada millises olukorras on:

 • juuksenäsad, mis kasvatavad juukseid
 • juuksekanalid
 • penaha kapillaarivereringe

kas esineb juuksekasvu häirivaid:

 • parasiite juuksekanalis
 • karvatõstjalihase spasme
 • penaha pinget
 • põletikke
 • hormonaalset tasakaalutust
 • tasakaalutust peanaha ja soolestiku, seedetrakti mikrobioomis

kas juuksed saavad piisavalt

 • toitaineid
 • hapniku
 • kasulikke rasvhappeid, vett

Selle uurimismeetodi puhul on oluline teostada lisaks põhjalikud vereanalüüsid arsti juures.

Kui juuste kasvu häirivad põhjused on teada, siis on võimalik pakkuda ka lahendusi. Juuste tagasi kasvamine on pikaajaline protsess, kus tulemusteni jõudmine võib võtta aega aastaid. Oluline on koostöö nii arsti kui juukseuurijaga.

Tänaseks on meil olemas meetodid juuksejuurte ja nende rakkude uurimiseks ning mitmekesine valik looduslikke raviprotseduure. Looduslikke ravimeetodeid toetab tänapäevane moderne tehnoloogia, mille abiga toetame uute ja tervete juuste kasvu ning saame peatada juuste väljalangemise ja kiilanemise.

Kuidas jõudis ainulaadne juuksejuure uurimismeetod Eestisse?

Juuste Akadeemia on avatud Eestis 2008. aastast. Juuste Akadeemia loomise idee arenes välja seetõttu, et firma ühel loojal, Kerli Mägar`il tuvastasid arstid 2007. aastal androgeense alopeetsia, mis arstide sõnul oli progresseeruv ning täieliku juuste kaotusega lõppev. Kuna vereanalüüsid olid korras, puudus arstidel teadmine, mida juuste kasvu aktiveerimiseks ette võtta. Alpicort, mida tuli kasutada, peatas juuste väljalangemise ainult hetkeks. Olles olukorras, kus on oht jääda ilma juusteta, tekkis sügav sisemine soov leida lahendused juuste kasvu taastamiseks. Juuksejuure uuringu meetod, ravilahendused andsid võimaluse juuste väljalangemine peatada ning aasta-aastalt juuste kogumahtu taastada. Saadud tulemused, mis toetasid lisaks kogu keha funktsioneerimist (rohkem energiat, parem immuunsus, jne), andsid mõtte pakkuda seesuguseid lahendusi ka Eestis.

Siit sai alguse teekond, mis koostöös suurepärase ja pühendunud meeskonna, arstide ja juuksuritega on olnud abiks suurele hulgale inimestele Eestis.

Meil on hea meel, et oma pühendumisega oleme tunnustatud ka teistes riikides. Arvestatava osa meie klientuurist moodustavad inimesed välisriikidest. Suur osa meie klientuurist tuleb meie juurde kellegi soovitusel.

Tundes kirge ja pühendumust oma töö vastu, oleme pidevalt otsinud ka võimalusi juuksejuurte uurimise meetodit edasi arendada, et veelgi paremaid, tõhusamaid lahendusi inimestele pakkuda. Kasutame oma töös funktsionaalset meditsiini esindavate artside protokolle nii DHT, alopecia, adrenaalse kurnatuse, hormonaalse tasakaalu, jne toetamiseks.

Usume, et suudame Eestis pakkuda hetkel parimat lahendust juukse-ja peanaha probleemidele ning toetada inimesi nende juuste ja peanaha küsimustes.

Suurepäraste tulemuste saavutamiseks pakume lisaks kõrgekvaliteedilisi juuksehooldustooteid: šampoonid, seerumid, palsamid, toidulisandid, supertoiduained jne.

Kuna väga hoolime oma klientide ja töötajate tervisest, siis peame oluliseks, et nii müüdavad kui ka salongis kasutatavad tooted on vabad kahjulikest lisaainetest vt. ka kahjulikud ained juuksehooldus- ja kosmeetikatoodetes.SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE