Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

KKK- Korduma kippuvad küsimusedKellele on juuksejuure uuring sobilik, vajalik ehk millise uuringu peaksin valima?

Juuksejuure uuringule soovitame tulla inimestel, kes on huvitatud teada saama rohkem enese juuste kohta, näiteks kui juuste väljalangemist ennetavalt ja samas ka  kõigi juustega seonduvate küsimustega nagu juuste välja langemine, juukse otsad katki, juuksed murduvad, juuksed on õhuksed ja kuivad, juukseid ei kasva enam nii pikaks kui enne. Kuna juuksejuure uuring sisaldab ühtlasi ka peanaha uuringut, siis samuti kui koos juuste teemaga esineb ka peanaha probleeme nagu peanaha punetus, sügelus kõõm, ketendav peanahk, valulik ja tundlik peanahak, sügelus, psoriaas, mädapunnid jne on juuksejuure uuring sobiv. Juhul kui on ainult peanaha küsimused ja juustega on kõik korras, siis soovitame tulla peanaha uuringule. Juuksejuure uuring sobib kõigile, nii naistele meestele lastele, eakamatele. Vastuvõtul on käinud nii 3 aastaseid kui ka 90  aastane.

Kaua aega võtab ja mis maksab?

Juuksejuure uuringu puhul võib ajaliselt arvestada kuni 2 tunniga ja hind on 89 eurot.

Kas peaks midagi tegema ennem uuringule tulemist?

Ei ole vaja midagi teha. Palve on ainult jätte uuringule tulemise päeval ja päev ennem juuksed võimalusel pesemata. Juhul kui ei ole peas, siis võimalusel lisada kirja nimetused või võtta uuringule kaasa juuksehooldustoodete ja toidulisandite pakendid.

Millal saab uuringu tulemuse teada?

Uuringu tulemused saab teada kohe uuringu käigus v.a seeninfektsiooni analüüsi tulemused, mille vastused tulevad ITK laborist nädala või kahe nädala jooksul. Uuringu lõppedes annab juukseuurija kaasa ka juhised edasiseks.

Mu isal ja vanaisal langesid juuksed  vanemas eas välja, arvata võib, et see on pärilik, siis kas on mul mõtet tulla juuksejuure uuringule?

Kui kaua võtab aega uuringul käimise järel tulemuste saamine ja millest see sõltub?

Tulemuste saavutaine sõltub igast inimesest endast ehk siis mida inimene ise teeb ja see on individuaalne eluviis, söömine, liikumine, suitsetamine, juuste ja peanaha eest hoolitsemine, protseduurid nii salongis kui kodus jne. Juukseakadeemia aitab infoga, protseduuride teostamisega ja võimaldab vajalikke sobivaid tooteid.SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE