Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Siin saad broneerida endale meelepärase uuringu, hoolduse, juuksuriteenuse või anda tagasisidet

Nimi


E-mail


Telefon


Soov / kiri


SAADA KIRI

5 важных аспектов нарушающих рост волос, вызывающих их выпадение, о которых врачи, трихологи и мастера обследующие кожу головы, делающие ра5 важных аспектов нарушающих рост волос, вызывающих их выпадение, о которых врачи, трихологи и мастера обследующие кожу головы, делающие рапорты, не говорят.

1) Ослабленная функция волосянного сосочка
Корень волоса в волосянном канале прикреплен к сосочку, который каждые 2-6 лет должен выращивать новый волос, что означает постоянную смену волос, даже когда мы стареем, например в 80 лет. Если волосянной сосочек теряет свою жизненную силу раньше (влияют факторы, как гормональный фон, сильнодействующие лекарства, хронические заболевания, электромагнитное излучение, стресс), то получается ситуация, при которой сосочек из-за ослабленного функционирования не способен выращивать новые, сильные волосы. На место здоровых волос приходят на пару лет "детские волосы" и после сосочек вовсе прекращает свое функционирование, выращивание волос.

 

1) juuksenäsa nõrgenenud funktsioon


juuksejuur kinnitub juuksekanalis juuksenäsa külge, mis iga 2-6 aasta järel peaks kasvatama uue juuksekarva, ehk juuksed peaksid pidevalt vahetuma, sh ka siis kui me oleme vanemad, näiteks 80 aastased. Kui juuksenäsa elujõulisus raugeb varem (näsa elujõulisust mõjutavad hormonaalsed tegurid, tugevatoimelised ravimid, kroonilised haigused, elektromagnetkiirgus, pikajaline stress), tekib olukord, kus juuksenäsa nõrgenenud funktsiooni tõttu uusi, tugevaid juukseid tagasi enam ei kasva, nende asemel kasvavad paar aastat veel vellusjuuksed ehk beebikarvad, pärast mida juuksenäsa lõpetab oma funktsioneerimise ehk juuste kasvatamise.
Hea uudis on see, et juuksenäsa funktsioone on võimalik toetada läbi peanaha, läbi juuksenäsa all olevate tüvirakkude. Et teada saada, kas Sinu juuksenäsad on elujõulised või mitte, selleks on ainult üks võimalus - tuleb minna peanaha
pealispinnast sügavamale juuksejuure tasandile ehk teha läbi juuksejuure uuring.


2) juuste kasvu aktiveerivad tooted (läbi peanaha) ei toimi,


kui juuksekanalid on ummistunud kristalliseeruva rasuga. Juuksejuure uuringud on näidanud, et inimesed, kellel esineb juuste väljalangemist, juuste hõrenemist või kiilanemist, nendest 60% esineb lisaks
juuksekanalite ummistusi, mis loob olukorra, et juuksekarv ei saa juuksekanalis kasvada oma loomuliku kasvutsükli lõpuni. See tekitab omakorda juuste hõrenemise. Peanahale kantavad seerumid, juuksekasvu aktiveerivad toonikud ei mõju juuksejuure tasandile, et aktiveerida uute juuste kasvu, kuna juuksekanalid on ummistunud.
Juuksekanaleid on võimalik puhastada Detox protseduuridega juuksekanalitele (kuurina 5-7 korda). Ainult sügavpuhastavad šampoonid sellega kahjuks hakkama ei saa.


3) bakterite võime juuksejuuri kahjustada


teatud bakteritel on võime juuksejuuri kahjustada, juuksejuure otsad "läbi närida", mistõttu juuksekarv langeb välja enne õiget aega, ei suuda kasvada juuksenäsa küljes loomuliku kasvutsükli lõpuni ning juuksekanal jääb aastateks tühjaks. Ainult juuksejuure uuringus on võimalik sellised olukorrad tuvastada, lahendused pakkuda.


4) parasiidid juuksekanalites


loomuliku peanaha mikroloora hulka ei kuulu parasiidid, parasiidid nagu Demodex Folliculorum ronivad juuksejuure ümber oleva kotiosa sisse, mistõttu noorte juuste kasv pidurdub ning just kasvama hakanud juuksed langevad välja enne loomuliku kasvutsükli lõppu. Juuksejuure uuringud on näidanud, et parasiite esineb juuksekanalites rohkem neil, kelle esineb ka seedehäired, sh toidutalumatusi valguliste toiduainete osas, kuna seedimata valgulised ühendid on toiduks "halbadele" bakteritele, parasiitidele.


5) mida on vaja, et juuksejuure rakud oleksid elujõulised


Selleks, et rakud (sh kõik keha rakud) saaksid olla elujõulised, on rakkudel vaja vett (joogiks igapäevaselt puhas vesi, mis jõuab rakkudesse, 1-2 liitrit), toitaineid, ehk söögiks toitained nagu aminohapped ehk valgud sh ensüümid, polüküllastumatud rasvhapped, vitamiinid ja mineraalid ning hapnikku.

NB! Juuksejuure uuringus on võimalik näha, kas Sinu juuksejuure rakud saavad hetkel piisavalt hapnikku või mitte.

Tule juuksejuure- ja peanaha uuringule!

 Желаю зарегестрироваться на прием