Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Juuksejuure uuringSelleks, et teada saada, kuidas aktiveerida uute, tervemate juuste kasvu või leida üles juuste väljalangemise põhjused, tuleb minna pealispinnast sügavamale.

Ainulaadne juuksejuure uuring keskendub sellele, et üles leida juuste hulka ja kvaliteeti mõjutavad, juuste väljalangemist, murdumist põhjustavad tegurid. 

Juuksejuured nii nagu vereanalüüsid annavad informatsiooni kehas toimuva kohta, kuid juuksejuuri analüüsides on võimalik tuvastada lisaks need juuste kasvu mõjutavad, juuste väljalangemist põhjustavad tegurid, mida vereanalüüsid, sh teised teadaolevad meetodid ei näita.

Et leida lahendused juuste kasvu aktiveerimiseks, on kõige olulisem välja selgitada juuste kasvu ja olukorda mõjutavad tegurid. Põhjaliku ülevaate saamiseks, sobivate lahenduste leidmiseks on lahendus juuksejuure uuring ja vereanalüüsid.

 

Kuidas juuksejuure uuringut teostatakse?

Juuksejuure uuring sisaldab peanaha visuaalset analüüsi ning juuksejuurte ja juuste analüüsimist mikroskoobi abil. Uuringu alguses palume vastata erinevatele juuksehoolduse, toitumise ja elustiiliga seonduvatele küsimustel. Juuksejuure uuringu teostamiseks ja vastuste saamiseks võetakse peanaha erinevatest piirkondadest umbes 50 juuksekarva koos juurega, mida analüüsitakse mikroskoobi all. Mikroskoobis olevat pilti on võimalik näha läbi arvutiekraani. Uuringu tulemused saab teada koheselt. Uuringu tulemuste põhjal antakse vajalikud juhised, raviprotseduuride skeem juuste kasvu aktiveerimiseks, juuste väljalangemise peatamiseks. Uuring kestab 1,5-2 tundi.

Enne uuringut

2 päeva enne uuringule tulemist on soovitatav juukseid mitte pesta, juuksed võivad olla pesemata kauem. Kui peanahk ja juuksed on pesemata, tulevad paremini esile võimalikud peanaha probleemid. Soovime uuringus teada, millise koostisega šampoone, juuksehooldustooteid, toidulisandeid kasutate. 

 

Uuringus selguvad tegurid, mis mõjutavad juuste hulka, kasvu, sh põhjustavad juuste väljalangemist, peanaha probleeme. Uuringu tulemused saab teada koheselt.

Juuste Akadeemias teostatav juuksejuure uuring on Eestis ainus teadaolev uuringu meetod, mis võimaldab välja selgitada põhjused, mida teised meetodid (sh mikrokaameraga peanaha analüüs) ei suuda välja selgitada. Tänu juuksejuure uuringu meetodile, meie poolt pakutavatele juukseravi protseduuridele oleme saanud suurepäraseid tulemusi.                   

Vaata pilte enne- pärast

Juuksejuure uuring koos protseduuriga annab võimaluse kohe "härjal sarvist" haarata, et uute, tervemate juuste tagasikasvamine toimuks võimalikult kiiresti. Milline protseduur on sobivaim, selgub juuksejuure uuringus.

Soovid tugevamaid, tihedamaid juukseid? Tule juuksejuure uuringule.

 

"Raha tagasi garantii"

Meie jaoks on väga oluline, et saame aidata oma teadmiste, pikaajaliste kogemustega inimesi juuste- ja peanaha küsimustes.

Oleme veendunud oma uuringute kvaliteedis ja tulemuslikuses, mistõttu juhul kui te juuksejuure- või peanaha uuringus tunnete, et te

ei saa enese jaoks abi ja vajalikku infot, siis uuringu eest puudub kohustus tasuda.

 

 SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE