Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

ÖkojuuksurJärjest suurem hulk inimesi teevad teadlikuid valikuid toidu, kehale kantavate hooldustoodete osas, sooviga olla ja jääda terveks.

Statistika näitab, et juuksurid Soomes, suudavad nn tavajuuksurina töötada keskmiselt 7 aastat, enne kui töös kasutatud kemikaalid nende tervist kahjustavad nii, et nad on sunnitud juuksuritöö lõpetama.

Põhjamaades laieneb jõudsalt nii öko- kui roheliste juuksurite hulk. Ökojuuksurid, rohelised salongid erinevad nn tavasalongidest juuksuritöös kasutatavate vahendite poolest. Välja on jäetud mitmed mürgiseid kemikaale sisaldavad tooted. Juusteakadeemia on nende ideest šnitti võtnud.

Selleks, et hoida oma armsаte klientide ja töötajate tervist oleme võtnud oma südameasjaks lõpetada salongis kantserogeensete, hormonaalset tasakaalu mõjutavate kemikaalide kasutamise. Oleme selle ülla lõpp-eesmärgi suunas liikumas ja selles osas sihikindlalt tööd tegemas.

Juukse värvimine taimsete segudega – see on kunst, mis loob ainulaadseid tulemusi.

Juukseakadeemia ökojuuksurid kasutavad juuste värvimiseks, toonimiseks puhtaid, taimseid pulbreid. Siin on pildid värvimisest.

Juuksed on üks terviklik osa meist, mis vajab meie tähelepanu ja hella hoolitsust. Oma ilu ja sära saab välja tuua ka kehale ja juustele kahju tegemata. Meie ökojuuksurid on teile siinkohal abiks.

Tule ja naudi seda imelist juuste värvimise kogemust!

Lisainfo taimsete juuksevärvide kohta siin.

 

UUDIS! Pakett "Paljas Porgand" 125 eur

Juukseuuring (ca 25 min)

Sügavpuhastav ja niisutav vetikamask (45 min)

Juuste värvimine 100" taimsete segudega, väljapesu, otstele niisutav sheavõi mask, kuivatus salongis (2,5-3 tundi)

 

NB! Super uudis kõikidele juuksuritele!

2018. aasta aprillist pakume koostöös Põhjamaade ökojuuksuritega täiendkoolitust, kus kogu täiendprogrammi läbimisel on võimalik saada rahvusvaheline ökojuuksuri diplom, lisainfo tulekul. Huvilistel palume endast märku anda info@juusteakadeemia.ee

 SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE