Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Sügavpuhastavad protseduuridSügavpuhastavad protseduurid on olulised nii juukseprobleemide korral kui ka tervete juuste ja peanaha eest hoolt kandmisel!

Juuksejuure uuringus näeme sageli, kuidas hapniku ligipääs (läbi peanaha) on juuksejuure rakkudele pärsitud, mistõttu juuste kasv on takistatud, ei toimu juukse kasvu aktiveerivate ravitoodete efektiivset imendumist. Miks see nii juhtub?

Peanaha poorid on keha pinnal asuvatest pooridest kõige suurema läbimõõduga, mistõttu juuksehooldustoodete (šampoonid, palsamid, juukselakid, juuksevahud, jne) jäägid kipuvad ladestuma ja kogunema nii peanaha pooridesse kui ka peanahale. Osad juuksehooldustoodete koostisosad tekitavad peanahale ja juuksekarva pinnale kihi, mis ei eemaldu tavaliste šampoonidega pestes. Sellise kihi eemaldamiseks tuleb aegajalt teha spetsiaalseid sügavpuhastavaid protseduure.

Et peanahk oleks terve, juuksed tugevad, soovitame ka kodus aeg-ajalt kasutada orgaanilisi sügavpuhastavaid tooteid. Milline sügavpuhastav toode kõige paremini sobib Sinule ning kui tihti sügavpuhastavat protseduuri tarvis teha on, selgub peanaha- või juuksejuure uuringus. Sügavpuhastava toote valik sõltub Sinu peanaha tüübist ja juuste olukorrast, võimalikest allergiatest, seni kasutusel olnud juuksehooldustoodetest.

Tervemate ja tugevamate juuste kasvu toetamiseks on meile kõigile vajalikud sügavpuhastavad protseduurid vähemalt 3- 4 korda aastas.

Sügavpuhastavate protseduuride üks võimalikest variantidest on juuksepesa ja peanaha sügavpuhastus vadakut sisaldavad lahusega, millele eelneb peanaha sügavpuhastus saviga. Savi ja vadak on juba aastatuhandeid tuntud oma tervendavate omaduste poolest, mis teevad nendest imelised komponendid ka juukse ja peanaha hooldustes.

``Kuna mul oli pikemat aega peanaha probleem ja juuste väljalangemine, pöördusin Juukseakadeemia poole. Juba peale esimesi sügavpuhastavaid protseduure oli peanahal palju parem tunne, nahk hingas.``

- Juukseakadeemia klient Mari

Protseduuri pikkus esimesel korral 2 h, hiljem 1 kuni 1,5 tundi.SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE