Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Juuste väljalangemineJuuksed langevad välja kammidesOn levinud uskumus, et juuste väljalangemine on haigustega võrreldes tähtsusetu kosmeetiline probleem. Seejuures on ära unustatud oluline tähelepanek, et juuste väljalangemine viitab sageli organismis tekkinud tasakaalutusele juba enne, kui organism füüsiliselt haigestub

Meie aastatepikkune töö on näidanud, et suur hulk inimesi, kellel esineb juuste väljalangemine, on meditsiiniliste näitajate poolest terved. Kuigi vereanalüüsid ja tervis võivad olla korras, on juuksejuuri analüüsides võimalik tuvastada mitmeid erinevaid juuste kasvu, kogust ja juuste hõrenemist mõjutavaid tegureid, alates põletikulisest protsessist juuksepesades ja lõpetades toitainete puudusega juuksejuure rakkude tasandil.

Juuste väljalangemine ei ole enamasti ühe kahjuliku teguri poolt põhjustatud probleem, vaid mitme teguri koosmõju tagajärg. Juuksejuureuuring võimaldab jälile saada mitmetele negatiivsetele teguritele, mis mõjutavad nii juuste kasvu kui hulka ning millest saab alguse nii juuste hõrenemine, juuste väljalangemine kui ka kiilanemine.

Et aktiveerida juuste kasvu, on oluline välja selgitada juuste kasvu, hulka ja väljalangemist mõjutavad tegurid. Vastused saab, kui teostada juuksejuureuuring ja vereanalüüsid.

Juuste väljalangemise puhul tuleb kõrvaldada iga juuksekasvu pidurdav tegur eraldi. Universaalset ravimeetodit, mis peataks mistahes põhjusel tekkinud juuste väljalangemise, pole võimalik luua.

Juuksejuureuuringus on võimalik teada saada, millised tegurid mõjutavad Sinu juuste olukorda, põhjustades sh juuste väljalangemist ja kiilanemist ning seda, kuidas oma juuste olukorda parendada. 

Alljärgnevalt mõned pildid, kuidas meie poolt antud soovitused on aidanud aktiveerida juuste kasvu, lahendada peanaha probleeme, ja  pildid juuste tagasikasvamise protsessist.

Juuste väljalangemineJuuste väljalangemine – Selleks, et aktiveerida uute juuste kasvu, peatada juuste väljalangemine, kiilanemine, juuste hõrenemine, juuksekadu – tule juuksejuureuuringule.SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE