Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Juuste väljalangemineJuuksed langevad välja kammidesOn levinud uskumus, et juuste väljalangemine on haigustega võrreldes tähtsusetu kosmeetiline probleem. Seejuures on ära unustatud oluline tähelepanek, et juuste väljalangemine viitab sageli organismis tekkinud tasakaalutusele juba enne, kui organism füüsiliselt haigestub.

Meie aastatepikkune töö on näidanud, et suur hulk inimesi, kellel esineb juuste väljalangemine, on meditsiiniliste näitajate poolest terved. Kuigi vereanalüüsid ja tervis võivad olla korras, on juuksejuuri analüüsides võimalik tuvastada mitmeid erinevaid juuste kasvu, kogust ja juuste hõrenemist mõjutavaid tegureid, alates põletikulisest protsessist juuksepesades lõpetades toitainete puudusega juuksejuure rakkude tasandil.

Juuste väljalangemine ei ole enamasti ühe kahjuliku teguri poolt põhjustatud probleem, vaid mitme teguri koosmõju tagajärg. Juuksejuureuuring võimaldab jälile saada mitmetele negatiivsetele teguritele, mis mõjutavad nii juuste kasvu, hulka ning millest saab alguse nii juuste hõrenemine, juuste väljalangemine, kiilanemine.

Et aktiveerida juuste kasvu, on oluline välja selgitada juuste kasvu, hulka ja väljalangemist mõjutavad tegurid. Vastused saab, kui teostada juuksejuure uuring, vereanalüüsid.

Juuste väljalangemise puhul tuleb kõrvaldada iga juuksekasvu pidurdav tegur eraldi. Universaalset ravimeetodit, mis peataks mistahes põhjusel tekkinud juuste väljalangemise pole võimalik luua.

Juuksejuure uuringus on võimalik teada saada, millised tegurid mõjutavad Sinu juuste olukorda, põhjustavad sh juuste väljalangemist, kiilanemist ning kuidas oma juuste olukorda parendada.

Alljärgnevalt mõned pildid, kuidas meie poolt antud soovitused on aidanud aktiveerida juuste kasvu, lahendada peanaha probleeme,  pildid juuste tagasi kasvamise protsessist.

Juuste väljalangemine

Et aktiveerida uute juuste kasvu, peatada juuste väljalangemine, kiilanemine, juuste hõrenemine, juuksekadu tule juuksejuure uuringule.SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE