Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Savivalgendus UUDIS EESTIS!PärastSoovid juukseid blondeerida ökoloogiliselt ja õrnalt? Vältida blondeerijates olevaid kemikaale, mis mõjuvad kuivatavalt, kahjustavalt Sinu juustele?

Nüüd on see võimalik SAVIVALGENDUSEGA!

Savivalgendus on ökoloogiline ja juukseid hellalt heledamaks värviv, uus lahendus Eestis!

Savivalgendus on parim lahendus kõigile neile, kellel on soov juukseid heledamaks saada ilma juukseid ja enda keha kahjustamata.

Savivalgenduse mõju tugineb kaoliinsavil, söögisooda ja vesiniku kombineeritud mõjul. Savivalgendus ei sisalda sünteetilisi valgendavaid, pleegitavaid kemikaale nagu ammoniaak, persulfaadid ja ammooniumpersulfaadid, mis on kasutusel blondeerijates.

Eestis teevad uuenduslikku savivalgenudst ainukesena Juuste Akadeemia juuksurid, juukseravi spetsialistid.

 

Millised on savivalgenduse koostisosad?

Savivalgenduses on kasutusel kolm koostisosa:

  • kaoliinsavi, mis erinevalt tavalisest savist on valge, kuna see ei sisalda raudoksiidi. Selle pH on 5, mis on praktiliselt sama pH nagu on meie juustel. Lisaks on kaoliinsavi mineraalide rikas, on kasutusel nii kosmeetikatööstuses, kui ka absorbendina toksiinidest keha puhastamisel
  • söögisooda, mis toimib alusena. Söögisoodat kasutatakse nii toidu valmistamisel kui koduses majapidamises
  • vesinikperoksiid (H2O2) on segus oksüdeerija, mille funktsioon on oksüdatsioonireaktsiooni kiirendamine

Savivalgendus toonib, jätab juustele ilusa läike, ei kahjusta juukse struktuuri. Juuksed on heas korras ja läikivad pärast savivalgendust, mis on erinev tulemus võrreldes sünteetiliste blondeerijatega, mis kuivatavad, kahjustavad juukseid. Tänu õrnale koostisele toonib savivalgendus juukseid esimesel korral 1-3 astme võrra heledamaks, kui võrdluseks sünteetilisel värvimisel võib juuste heledust muuta esimese korraga 5-7 astme võrra heledamaks. Soovides suuremat heledust võib savivalgendust korrata juba järgneval päeval.

Savivalgendus on ökoloogiline lahendus juuste helendamiseks, sest vesinikperoksiid muutub vee ja hapniku lagunemisel. See tähendab, et isegi kui vesinikperoksiid ehk hape ei ole looduslik, on see biolagunev, samuti kaoliinsavi ja sooda. Näiteks kui segu satub vette, ei kahjusta see vee enda ökosüsteemi, seal elavaid elukooslusi nagu teevad teised blondeerivad ained.

See, et savivalgenduse on juustele õrn (juuste ph 4½ kuni 5½)  ja hell on tingitud savivalgenduse madalast pH-st (ph 7-8) võrreldes sünteetiliste valgendajatega (ph võib olla kuni 12). Savivalgendus ei ole orgaaniline-taimne lahendus, vesinikperoksiidi tõttu, kuid savivalgendus on kõige ökoloogilisem ja loomulikum valgendamine, mida saab teha enda juuste ja keha hoidmiseks. Savivalgendus sobib kõikidele juuste tüüpidele, olenemata kas juuksed on värvitud või värvimata, kas on soov teha ainult heledamaid triipe või värvida kõik juuksed heledamaks. 

 

Savivalgenduse tegemise protsess ja juuste järelhooldus

  • juuste sügavpuhastav pesu savišampooniga, kus on sees lisaks nõgese ekstrakt, teepuuõli ja piparmünt
  • savivalgendus (NB! ei kahjusta peanahka, juuksed jäävad savivalgenduse järel läikivad)
  • kodus kasutada niisutavaid, ökoloogilisi šampoone palsameid nagu EkoPharma Astelpaju šampoon või EkoPharma Vaarika šampoon ja  EkoPharma Astelpaju palsam või EkoPharma Vaarika palsam ning iga viienda- kuuenda pesu järel sheavõi ja astelpajuga EkoPharma Astelpaju intensiivset juuksemaski

 

Tagasiside savivalgendusele:

Tere armsad spetsialistid! 
Soovin Teid veelkord tänada juustele uue elu sissepuhumise ning värvimise eest! Olen väga rõõmus saadud tulemuse üle :) Süstisite palju positiivsust ning enesekindlust, et ka õrnale juuksele on võimalik muutust läbi viia. 
Soovin tänada juuksureid, kes võtsid aja, et leida parim lahendus, kuidas saada oma juukse väljakasv lisaks sünteetiliselt tumedaks värvitud juurele taas ühtlasemaks muuta. Tulemuseks sain igati oodatud sujuva tumedamalt heledale ülemineku ning muuhulgas ka väga rõõmsa peanaha! Juuste helendamist ei saa kuidagi võrrelda nõnda nimetatud “tavalise” värvimisega, sest tulemus on palju loomulikum ning juustele sõbralikum! 
Looduslik viis on minu jaoks kindlasti ainuviis! 
Palju päikest, 
Greta

Tule ja naudi juukseid helendavat savivalgendust, broneerides aja siin!

Savivalgenduse hinnakiri
Lühikesed ja poolpikad juuksed - 60 eur kestvus 2,5 h
Pikad juuksed  - 70 eur kestvus 2,5-3 h
Ülipikad juuksed -  80 eur kestvus 3 h

Võimalik värvida salgud, järelkasv, kõik juuksed, teenusele lisandub
• värvi materjali hind 0,1 eur / 1gramm
soovi korral lõikus, lisandub 50 % tavalise lõikuse hinnastSOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE