Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Miks ja millal hakati juuksejuuri uurima?Juuksejuurte uurimisega alustas loodusteaduste kandidaat soomlanna Annikki Hagros-Koski 1985. aastal. Pärast aastakümnete jooksul tehtud tööd koostöös arstide ja ülikoolide esindajatega töötas ta välja juuksejuure uurimise meetodi, mis keskendub juuksejuurte ja nende rakkude analüüsimisele.

Täna võime väita, et enamik juuste väljalangemist põhjustavaid tegureid on võimalik avastada, kui teostada põhjalikud vereanalüüsid, juuksejuure uuring. Kui põhjused on teada, siis on võimalik pakkuda ka lahendusi. Juuste tagasi kasvamine on pikaajaline protsess, kus tulemusteni jõudmine võib võtta aega aastaid. Oluline on koostöö nii arsti kui juukseuurijaga.

Tänu Annikki sihikindlale tööle leidis kinnitust vundamentaalne väide, et juuste väljalangemine ei ole kunagi põhjustatud ainult ühe faktori poolt vaid on mitmete faktorite samaaegse koostoime tulemuseks. Annikki uuringuid selles vallas on toetanud mitmed arstid, toitumisspetsialistid, psühhoterapeudid ja ülikoolid (Helsinki Ülikool ja Oulu Ülikool). Kõik uuringud on olnud objektiivsed ja sõltumatud juuksehooldusvahendite tootjatest.

Tänaseks on meil olemas meetodid juuksejuurte ja nende rakkude uurimiseks ning mitmekesine valik looduslikke raviprotseduure. Looduslikke ravimeetodeid toetab tänapäevane moderne tehnoloogia, mille abiga toetame uute ja tervete juuste kasvu ning saame peatada juuste väljalangemise ja kiilanemise.

Annikki Hagros-Koski on kirjutanud ka raamatu “Hiusten hyvinvointi”, mitmeid artikleid ajalehtedele ja ajakirjadele ning teinud pikaajalist kaastööd juukseajakirjale PINNI Soomes.

2013. aasta novembri kuus omistati Annikki Hagros-Koskile tänuks tema elutöö eest Soome Vabariigi poolt Teemantrist. Antud aumärk on kõige kõrgema tunnustusega order, mis Soome Vabariik ettevõtjatele jagab.

Kuidas jõudis ainulaadne juuksejuure uurimismeetod Eestisse?

Juukseakadeemia on avatud Eestis 2008. aastast. Olles vaimustuses juuksejuure uuringu meetodist ning saadud tulemustest holistilise ja loodusliku lähenemisega hakkas idanema mõte pakkuda seesuguseid lahendusi ka Eestis.

Siit sai alguse teekond, mis koostöös suurepärase ja pühendunud meeskonna, arstide ja juuksuritega on olnud abiks sadadele inimestele Eestis.

Meil on hea meel, et oma pühendumisega oleme tunnustatud ka teistes riikides. Arvestatava osa meie klientuurist moodustavad inimesed välisriikidest. Suur osa meie klientuurist tuleb meie juurde kellegi soovitusel.

Tundes kirge ja pühendumust oma töö vastu, oleme pidevalt otsinud ka võimalusi juuksejuurte uurimise meetodit edasi arendada, et veelgi paremaid, tõhusamaid lahendusi inimestele pakkuda.

Usume, et suudame Eestis pakkuda hetkel parimat lahendust juukse-ja peanaha probleemidele ning toetada inimesi nende juuste ja peanaha küsimustes.

Suurepärase ravitulemuse saavutamiseks on kokku pandud ka Roheline Juusteapteek, mis pakub rikkalikku valikut kõrgekvaliteedilisi juuksehooldustooteid: šampoonid, seerumid, palsamid, toidulisandid, supertoiduained jne. Kuna me väga hoolime oma klientide ja töötajate tervisest, siis peame oluliseks, müüdavad ja salongis kasutatavad tooted on kahjulike lisaaineteta vt. ka kahjulikud ained juuksehooldus- ja kosmeetikatoodetes.SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE