Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Koostöö ülikoolide ja arstideganr 1

Juukseakadeemia on Eestis juukseravi valdkonnas esirinnas nii teadmiste, kogemuste, kui ka tulemuste poolest. Teeme koostööd mitmete arstide, ülikoolide ja laboritega. Vali oma ala professionaalid oma juukseid hooldama!

Meie koostööpartnerid:

Ida-Tallinna Keskhaigla

Nordic Lab

Delatte

Yves Delatte

1989. aastal paarisaja arsti ja teadlase ees Londonis ettekannet tehes, esitasin väite, et seedetrakti seisukord mõjutаb 70% ulatuses immuunsust. Kogemus, mis on omandatud alates sellest ajast, on näidanud, et see väide oli õige ja et organism, keha ei saa terveneda, kui seedetrakti, soolestiku mikrofloora ei ole korras. Korras mikrofloora on alustalaks organismi immuunsusele,  hormoonaalse tasakaalu tekkimisele, vajalike toitainete saamisele, mis võimaldavad meile tasakaalustatud elu.

See kõik kajastub ka juuste, naha ja küünte olukorras: Juukseakadeemia, kus on toimunud meie loengud, on võtnud selle teadmise oma töö aluseks ja nad on saavutanud muljetavaldavaid tulemusi. Mul on väga hea meel näha Juukseakadeemia edusamme.

In 1989, facing a few hundred of doctors and scientists in London, I stated that the ”gastro-intestinal track is the source of 70% of the immunity.” The experience, acquired since then, has shown that it was a true statement and that nothing good happens in a body if the intestinal flora is not working properly. An healthy flora is participating in the building blocks of the immunity, IgA, IgM, IlA, ɣ-interferons, hormones, and all set of molecules and proteins which allow us to have a balanced life.

This shows also with the condition of the hairs, the nails, and the skin: Juukseakadeemia  which has been present in many of our lectures in Tallinn, has perfectly understood this, and they have achieved impressing results.

I am very proud to see their progress.

Yves Delatte

Biologist

Yves Delatte piimhappebakterite-alaste uuringute ja katsetuste tulemusi on avaldatud paljude maade teadusajakirjanduses ja massimeedias ning neid on korduvalt tsiteeritud paljude teadlaste molekulaarbioloogia ja molekulaarkeemia alastes teadustöödes.


 SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE