Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

5 olulist juuste kasvu häirivat, juuste väljalangemist põhjustavat tegurit, mida saab tuvastada ainult juuksejuure uuringusOn sage, et inimesed proovivad erinevaid tooteid ja teenuseid, kuid seni, kuni ei ole selgust, mis toimub juuksejuure tasandil, jäävad oodatud tulemused tulemata. 

Millised on need olulised juuksekasvu mõjutavad tegurid, mida on võimalik tuvastada ainult Juuste Akadeemia juuksejuure- ja peanahauuringus?

1) juuksenäsa nõrgenenud funktsioon – juuksejuur kinnitub juuksekanalis juuksenäsa külge, mis iga 2-6 aasta järel peaks kasvatama uue juuksekarva, ehk juuksed peaksid pidevalt vahetuma, sh ka siis, kui me oleme vanemad, näiteks 80 aastased. Kui juuksenäsa elujõulisus raugeb varem (näsa elujõulisust mõjutavad hormonaalsed tegurid, tugevatoimelised ravimid, kroonilised haigused, elektromagnetkiirgus, pikajaline stress), tekib olukord, kus juuksenäsa nõrgenenud funktsiooni tõttu uusi, tugevaid juukseid enam tagasi ei kasva. Nende asemel kasvavad paar aastat veel vellusjuuksed ehk beebikarvad, pärast mida juuksenäsa lõpetab oma funktsioneerimise ehk juuste kasvatamise. Hea uudis on see, et juuksenäsa funktsioone on võimalik toetada. Selleks, et teada saada, kas Sinu juuksenäsad on elujõulised või mitte, on ainult üks võimalus – tuleb minna peanaha pealispinnast sügavamale juuksejuure tasandile ehk teha läbi juuksejuureuuring.  


2) juuste kasvu aktiveerivad tooted (läbi peanaha) ei toimi, juuste tagasi kasvamine on häiritud. Kui juuksekanalid on ummistunud rasuga, mis on kristalliseerunud, siis juuksekarv ei saa juuksekanalis kasvada oma loomuliku kasvutsükli lõpuni, lisaks pidurdub uute juuste kasv. Juuksejuure uuringud on näidanud, et 60%-l inimestest, kellel esineb juuste väljalangemist, juuste hõrenemist või kiilanemist, esineb lisaks juuksekanalite ummistusi. Sel juhul ei mõju juuksejuure tasandil ka peanahale kantavad seerumid ega juuksekasvu aktiveerivad toonikud. Juuksekanaleid on võimalik puhastada Detox protseduuridega juuksekanalitele (kuurina 5-7 korda). Ainult sügavpuhastavad šampoonid sellega kahjuks hakkama ei saa.


3) bakterite võime juuksejuuri kahjustada – teatud bakteritel on võime juuksejuuri kahjustada, juuksejuure otsad "läbi närida", mistõttu juuksekarv langeb välja enne õiget aega, ei suuda kasvada juuksenäsa küljes loomuliku kasvutsükli lõpuni, pärast mida jääb juuksekanal aastateks tühjaks. Ainult juuksejuureuuringus on võimalik sellised olukorrad tuvastada ja lahendusi pakkuda.


4) parasiidid juuksekanalites – loomuliku peanaha mikrofloora hulka ei kuulu parasiidid. Parasiidid nagu Demodex Folliculorum ronivad juuksejuure ümber oleva kotiosa sisse, mistõttu noorte juuste kasv pidurdub ning just kasvama hakanud juuksed langevad välja enne loomuliku kasvutsükli lõppu. Juuksejuure uuringud on näidanud, et parasiite esineb juuksekanalites rohkem neil, kelle esineb ka seedehäired, sh toidutalumatusi valguliste toiduainete osas.

5) mida on vaja, et juuksejuure rakud oleksid elujõulised? Selleks, et rakud (sh kõik keharakud) saaksid olla elujõulised, on rakkudel vaja vett (joogiks igapäevaselt puhas vesi, oluline on juua sellist vett, mis jõuab rakkudesse, 1-2 liitrit), toitaineid nagu aminohapped ehk valgud, sh ensüümid, polüküllastumatud rasvhapped, vitamiinid ja mineraalid ning hapnikku.  NB! Juuksejuureuuringus on võimalik näha, kas Sinu juuksejuured on "toidetud" ja kas  juuksejuure rakud saavad piisavalt hapnikku või mitte. 
Tule juuksejuure- ja peanahauuringule!

NB! Juuksejuure uuringus on võimalik näha, kas Sinu juuksejuured on "toidetud" ja kas  juuksejuure rakud saavad piisavalt hapnikku või mitte.

Tule juuksejuure- ja peanaha uuringule!

 

 SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE