Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Seborroiline ja atoopiline dermatiitSeborroiline dermatiit on nahahaigus, mille korral tekivad juuksepiirile, peanahale punetavad ketud, nahk on rasune, kergelt õlijas. Kirjeldatud foonil võib tekkida ka juuste väljalangemine, vistrikud või ekseem.

Atoopiline dermatiit  on nahahaigus, mille korral tekivad nahale kuivusest ketendus ja punetus. Juustega kaetud peanahale tekib kõõm, juuksed muutuvad põletikulise protsessi tõttu hapramateks, võivad osaliselt välja langeda.

Dermatiidi ravi on põhjuslik, st. tuleb lahendada dermatiiti esilekutsuvad faktorid. Koostöös Ida-Tallinna Keskhaiglaga laboriga oleme läbi viinud uuringuid, mis on näidanud, et suurem osa seborroilise dermatiidiga klientidel, on pärmseene Pityrosporum ovale (Malassezia furfur) paljunemine peanahal.

Oleme aastate jooksul välja töötanud peanaha protseduurid, mis on olnud suureks abiks, et peanaha olukord paraneks, nii seborroilise kui ka atoopilise dermatiidi korral. Alljärgnevalt pilt enne-pärast, kus püsiv tulemus saavutati 3 kuuga.

 

Peanaha uuringuid teostades, juuksejuuri analüüsides oleme näinud, et suur osakaal dermatiidi lahendamisel on õigel toitumisel, soolestikuga seonduvatel teemadel.

Dermatiit on paranenud, kui lisaks seespoolt lähenemisele on välja jäetud sünteetilised koostososad kosmeetika- ja juuksehooldustoodetes.

Tule peanaha uuringule, et teada saada, kuidas saada oma peanahk paremasse korda.SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE