Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

TurbaraviBalneoloogiline kõrgsoo turbamask – lahendus peanaha probleemidele

Balneoloogilist kõrgsoo turvast on kasutatud juba sajandeid kui antiseptilist ja mitmeid vaevusi leevendavat vahendit. Toime nahale on sügavalt puhastav, põletikukoldeid parendav, sügelust ja ketendust leevendav. Nahaaluses koes toimivad turbas sisalduvad aineosakesed vedeliku liikumist soodustavalt, seeläbi elavdab kõrgsoo turvas vere- ja lümfiringet. Turvas on põletikuvastase toimega, sisaldab kasulikke mikroelemente.

Juukseakadeemia kasutab kõrge humiinhappe sisaldusega balneoloogilist turvast, mis on korjatud loodusest, mis on jätkuvalt puutumatu ja puhas.

Turba koostises olevad bioaktiivsed komponendid ja mineraalid parandavad vere- ja lümfiringet naha sügavamates kihtides, mille tulemusena vähenevad põletikulised protsessid, paraneb ainevahetus. Tulemuseks on pehmem ja tervem nahk.

Baleoloogiline turvas puhastab, leevendab naha sügelust ja ketendust, aitab kaasa naha tervenemisele. Turvas on antiseptiline ning koosneb rikkalikus hulgas erinevatest mikroelementidest.

Juuste Akadeemia balneoloogiline turvas on sobilik, kui esineb:

  • juuksekadu ehk juuste väljalangemine, kiilanemine

  • põletikuline, ärritunud peanahk

  • psoriaas, seborroiline dermatiit, atoopilise ekseem

  • peanaha liigne rasusus

  • sügelus ja kõõm

  • halb mikrovereringe

Lisaks võib kasutada balneoloogilist turvast õlavöötme pingete leevendamiseks, tselluliidi ja kortsude vähendamiseks. Balneoloogiline turvas on meditsiinis ja ilutööstuses aktiivselt kasutusel oma ainulaadse toime ning suurepäraste tulemuste pärast.

 SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE