Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Klientide loodTere,

Räägin Teile oma pika tee tervete, tihedate ja pikkade juusteni.

Mul olid väga haprad ja aukus (ei kasvanud ühtlaselt), kuni õlgadeni juuksed (lihtsalt ei kasvanudki pikemaks, murdusid enne ära), olin väga kurb, ei aidanud juuksemaskid ega muud kaubandusketist ostetud hooldussarjad. Muidugi ostsin ma poest ka juuksevärvi ja värvisin kodus blondiks.

Ühel sugulastega istumisel olid jälle minu haprad juuksed teemaks, täditütar rääks, et tema sõbranna käib Juuste Akadeemias, et nemad olevat pannud talle täpse juukseravi skeemi, jne, et proovi ka.

Nii ma siis tegingi, kaotada polnud ju midagi, mõtlesin, et haaran igast õlekõrrest kinni, et saada lõpuks oma juuksed korda.

Minu juuste tagasi saamise tee algas 2011. aasta kevadel Juuste Akadeemiasse pöördudes.

Kõigepealt tehti mulle juuksejuure uuring, et välja selgitada, mis minu organismis puudu on, mida peaksin toitumisega ette võtma, siis juukseravi protseduure. Lisaks käisin ka perearsti vastuvõtul, verd andmas, et täpsemalt panna paika minu juukseravi skeem, punktid.

Tegin kõik täpselt juhiste järgi. Jätsin ära kodus värvimised ning hakkasin ka värvimas käima ainult juukseuurija, juuksur Kristeli juures looduslike värvidega ning alati enne värvimist tegema sügavpuhastavat protsetuuri juustele.

Silmaga märgatavaid muutusi märkasid ka teised umbes aasta peale esimesi juukseravi protseduure. Täna mitmeid, mitmeid aastaid hiljem olen väga rahul, et mu juuksed on nüüd tugevalt üle poole selja pikad, paksud ja tihedad (pildil). Soovitan alati kõigile, kellel on juuste või peanahaga probleeme pöörduda Juuste Akadeemiasse.

Tervitades,

SigridSOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE