Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Klientide loodIlona lugu

Haigus võttis eluenergia, viis juuksed peast, appi tuli Juuste Akadeemia

Töötasin üle, põlesin läbi, jäin haigeks, aga oma keha kuulda ei võtnud, mille tagajärjel jäin kohe väga-väga haigeks, et mind toimetati kiirabiga haiglasse tilgutite alla. Ei, mul polnud koroonat, grippi ega muud taolist. Tõttöelda olin arstidele paras pähkel, sest vereanalüüsid olid korras, kompuutertomograafia midagi ei näidanud, keha kusagilt ei valutanud. Lihtsalt palavik oli 41 kraadi.

Veetsin üle nädala haiglas tilgutite all, kus voolas otse veeni kolm korda päevas kangeid antibiootikume, millest keha sai nii suure šoki, et mõni kuu hiljem suurem osa mu pikki juukseid mõne nädalaga välja langes.

Kui haigus sind jalust maha niidab, siis annab ta sulle märku, et on tagumine aeg oma harjumustes, sisemaailmas ja käitumismustrites midagi kardinaalselt muuta. Mina sain aru, mis see on ja hakkasin taipamise hetkest peale taastuma.

 

Appi tuli Juuste Akadeemia

Minu suurimaks toetajaks neil keerulistel hetkedel sai Juuste Akadeemia, mis muutis kardinaalselt mu suhtumist juuste tervisesse ja hooldusesse.

Sain üsna kiiresti selgeks, kuidas ei piisa sellest kui kasutad häid šampoone, lased teha head lõikust ja jood tervislikke toormahlasid. Juuste tervis sõltub paljuski peanaha hooldusest, mida mõistsin alles siis kui mu juuksejuurtest tehti mikroskoobi all spetsiifiline uuring, et välja selgitada põhjus, seisukord ja lahendus. Selgus, et mu keha otsustas toksiinidest vabaneda just peanaha kaudu, mistõttu olid juuste juurekanalid sedavõrd ummistunud, et juuksed surid sõna otseses mõttes pähe ära. Mu eluenergia sattus täielikku ummikseisu.

Selleks, et midagi päästa määrati mulle peanaha detox ravikuur, mis kestis kuus nädalat ja pidi puhastama juuksejuured ummistusest.

Jagan seda lugu põhjusel, et sarnase probleemiga inimesed leiaksid abi, sest minul toimis juba esimene detox protseduur ning juuksed jäid suuremas osas kinni. Tänaseks päevaks on olukord lausa rõõmustav, kuid otsustasin edasi võtta ka peanahka ja juukseid toitvaid õliprotseduure massaažiga. Nende ökojuuksuri salongis on üldse väga hea ja toimiv raviprotseduuride valik, mida võiks aeg ajalt omale niisamagi profülaktika mõttes lubada.

Ütleksin, et Juuste Akadeemia näol on tegemist Eestis tõeliselt ainulaadse ja tänuväärse kohaga, kust on abi saanud isegi lootusetud alopeetsia haiged.

Usaldust koha vastu tekitas minus Juuste Akadeemia looja Kerli Mägar, keda tean juba varasemast ajast. Kuna ta ise on läbi elanud keeruka juuste väljalangemise eluetapi, siis lootusetult abi otsides ta selle suurepärase koha lõi ja Eestisse ainulaadsed uurimis- ja ravimeetodid tõi. Ja kui ma näen, kuidas tänaseks päevaks on Kerlil ja paljudel teistel uhked juuksed tagasi peas, siis tekitab see minus usaldust.

Raviprotseduuridele lisaks on kohapeal ka suurepärane juukse- ja peanaha hooldustoodete valik, mille olen järele proovinud ja mis tõesti toimib. Isegi kui mu juuksed on tänaseks päevaks juba päris head, siis kavatsen ma pisteliselt edasi võtta peanaha protseduure, sest juuste täiuslikku tervist näitavad juured, mitte otsad.

Lühemate juustega olla on mugav ja hea, kuid siiski on pisut kahju oma pikkadest juustest.

Uskuge mind, ükski naine pole õnnelik, kes on pidanud olude sunnil oma pikad ilusad juuksed maha lõikama.

Täispika blogipostituse leiad siit: https://www.algolemus.com/post/p%C3%B5lemisest-l%C3%A4bip%C3%B5lemiseni?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR0OTVKQifCeNAb2lIDgFdSMheMcttQ9QKTkXv3z5pKnzUjcbragLEe17YE_aem_AbHHglE8ITB6Y3f_oPJ1Cq0-5PJJ6z0k5yapLzuywZaw5nliF4FhJ5yIw38PMbo2J4xypgpkYmTV1Y_sKxObvwxe

Ilona Karula

www.algolemus.com

www.algolemusshop.com

Instagram https://www.instagram.com/algolemus/

Erilised tänud kuuluvad Juuste Akadeemiale professionaalse abi ja toimivate lahenduste eest!

 

Birgiti lugu

Kuna sellel aastal keskendun palju enda eest hoolitsemisele. Siis jagan hea meelega teiega kogemust ja esimest suuremat sammu(jah neid tuleb veel🤭).

Kuna kiire elutempo ja stressiga kaasneb ka päris suur juustekadu, siis käisin juusteakadeemias uuringutele, et täpsemalt teada saada, kuidas oma juukseid ja enda keha sellel perioodil toetada.

Nii huvitav on näha enda juuksekarva lähedalt ja kui palju infot see tegelikult edasi annab. Näiteks seda, mis ainete puudused on organismis või mis eluperioodiga hetkel silmitsi seisad, millised tooted sobivad.

Jõudsime ka arusaamale, et viimasel ajal kasutatud erinevad juuksetooted ei ole mulle kõige paremini mõjunud - peanahk oli ärritunud, veidi ka kõõma tekkinud. Erinevate tulemuste alusel valisime vajaliku hoolduse.

Uuringule järgnes vetika + detox hooldus, mis teeb peanahale täieliku restardi, puhastab jäägid ja reaalselt ka tunned kuidas peanahal on kuidagi palju ruumi ja peanahk saab hingata.

Mis külastus mulle andis?

  • Info toidulisandite kohta, mida võiksin tarbida.
  • Erinevad toiduained/pulbrid/segud, mida enda toidulauale juurde lisada.
  • Sain peanaha korda - kadus punetus ja kõõm peale hooldust. Lisaks soovitusi erinevate hoolduste kohta.
  • Tooted, mida võiksin kasutada. Muidugi oleneb palju ka juuksehoolduse toodetest - Seega liigun täielikult tagasi toodete juurde, mis mulle alati sobinud on ja suuresti ka tänu millele mul täna sellised juuksed peas on.🥰

 

Hanna-Liis lugu

Mina pöördusin Juuste Akadeemiasse tänaseks juba 3 aastat kestnud juuste murega lootuses leida probleemi juurpõhjus ning holistiline raviplaan. 

Kuulsin Juuste Akadeemiast esmakordselt oma sõbrannadelt, kes kõik on sealt erinevate peanaha-ja juusteprobleemidega seoses abi leidnud. Täna on ka minu aastaid kestnud sümptomid taandumas ning naudin oma tervenemise teekonda. Keeruline on sõnadega väljendada seda kerguse, lootuse ja tänutunnet, mis mind täitis, kui nägin esimesi paranemise märke! Ütlen ausalt - peale kolme aastat erinevates erakliinikutes nahaarstide juures käimist ei uskunud ma enam, et muutus on võimalik. Soovitan Juuste Akadeemiat kõigile, kes otsivad abi erinevate peanaha-ja juusteprobleemidele." - Hanna-Liis Lao

 

 

Kristeli lugu

Suur tänutunne ja rõõm panid mind kirjutama oma lugu. Eelkõige soovin tänada imelist Kerlit, Juuste Akadeemiast ning hetke, mil meie teed ristusid. Siit algaski minu enesearengu teekond teadlikuma, tervema ja puhtama elustiili vastu.

Algselt oli jäänud  ökoinimestest mulje nagu mingi järjekordne trend , mis tuleb ja läheb…

Õnneks polnud  siiski nii ning tänaseks on see uus normaalsus. Mul on heameel, et hoolime rohkem ümbritsevast loodusest ja hindame seda.

Esmakordselt viisid mu jalad Juuste Akadeemia ukse taha peanaha probleemiga.

Naerusuine Kerli võttis mind vastu.  Tegime mõningad uuringud , analüüsid, mis saadeti veel omakorda laborisse. Kiirelt sain oma probleemile lahenduse, mitte ainult peanaha probleemile , vaid

ka minu toidulaud muutus puhtamaks, tervislikumaks.  Kuna elutempo on kiire ja ka igapäevased treeningud ei puudu päevarutiinist ,on mul enesetunne väga tähtis. Ma ei saa lubada endale valutavat kõhtu või veel enam ,seedeprobleeme.

Ühel toredal üritusel ,kus me taas Kerliga kohtusime 4 aastat tagasi. Rääkisime juustest ning mina olin seisukohal, et juuste pikkus on geneetiliselt ettemääratud . Sain juukseid kasvatada ainult poolde selga ja mitte pikemaks, kuigi lapsena olid väga pikad juuksed ning samuti ka minu lastel on olnud tuharateni juuksed.

 Kerli ainult naeratas leebelt selle jutu peale ning uuris kuidas ma hooldan neid. Pakkudes välja, et võiksin proovida taimetega juuste värvimist. Haarasin võimalusest kinni ,olin natuke skeptiline, aga seadsin sammud uuesti Juuste Akadeemia salongi.

Värvimine oli küll ajakulukas, aga tulemus ilus ja ühtlane. Tegelikult olin päris üllatunud. Juuksed nägid välja tervemad ja värv oli täidlaselt mahlakas, ei oskagi paremini kirjeldada. Juukseotsad olid ennem lõikamata ja kuivad, värv kuidagi täitis need ära…. Ning mu esimesed hallid juuksekarvadki olid värvi saanud.

Tänaseks olen taimedega värvinud juba 4 aastat ja mul on tuharateni juuksed -Ilusad , terved.

Suur tänu armsale Kerlile ja tema imelisele meeskonnale.

Nimetaksin seda mitte ainult Juuste Akadeemiaks , vaid tervema elustiili akadeemiaks.

 

Kliendi lugu

Alustan sellest, millest minu juuste probleem alguse sai. 2023 suvel elasin üle suure trauma, viibisin kaua haiglas, sh intensiivravil. Mu keha tegi läbi erakordselt suure katsumuse ja paljude muude probleemide kõrval hakkasid umbes kuu pärast traumat juuksed välja langema. Juukseid langes välja erakordselt palju väga lühikese aja jooksul. Kõige suurem hõrenemine oli pealael, kuid juukseid tuli ära üle kogu pea ning kuklasse tekkis ka täiesti juustevaba ümmargune laik, umbes 20-sendise mündi suurune. Kuna olukord paistis täiesti lootusetu ja keeruline oli kodust välja minna, ostsin juba ka paruka (inimjuustest, kvaliteetse ja väga loomuliku, et see kohutav periood oma elus üle elada).

Novembris pöördusin Juusteakadeemiasse juuksejuureuuringule. Uuringule mineku ajaks olin juba umbes kuu jooksul kasutanud BTB13 juukseseerumit. Uuringul tuvastati mitmeid probleeme juuksejuurtel ning pakuti välja kombinatsioon olukorra parandamiseks - protseduurid, seerum, shampoon/palsam, toidulisandid ja vitamiinid. Sain soovitused ka toitumisele, kuid pean tunnistama, et toitumise osas pole ma suuri muudatusi teinud (veel). Küll aga hakkasin kohe vastavalt juhistele kasutama toidulisandeid ja vitamiine, käisin regulaarselt protseduuridel ning hooldasin juukseid ja peanahka soovituste kohaselt.

Juuste väljalangemine hakkas kiiresti vähenema ja mõne nädala möödudes ei tulnud juukseid peast ära normist rohkem. Samal ajal märkasin ka pähe kasvavat "siili". 2 kuud hiljem on hõrenenud kohad väikeste juustega täitunud, samuti ei ole enam kiilakat laiku kuklas. Kuigi uued juuksed on hetkel alles paarisentimeetrised ja pikki juukseid ma endale veel niipea lubada ei saa, on juuste kaotamisega seotud suur stress taandunud ja saan siit edasi minnes teha kõik endast oleneva, et toetada uute juuste pikaks kasvamist. Olen väga tänulik Juusteakadeemiale professionaalse abi eest ning rahul, et soetatud parukat ei olegi vaja läinud!

Sigridi lugu

Tere,

Räägin Teile oma pika tee tervete, tihedate ja pikkade juusteni.

Mul olid väga haprad ja aukus (ei kasvanud ühtlaselt), kuni õlgadeni juuksed (lihtsalt ei kasvanudki pikemaks, murdusid enne ära), olin väga kurb, ei aidanud juuksemaskid ega muud kaubandusketist ostetud hooldussarjad. Muidugi ostsin ma poest ka juuksevärvi ja värvisin kodus blondiks.

Ühel sugulastega istumisel olid jälle minu haprad juuksed teemaks, täditütar rääks, et tema sõbranna käib Juuste Akadeemias, et nemad olevat pannud talle täpse juukseravi skeemi, jne, et proovi ka.

Nii ma siis tegingi, kaotada polnud ju midagi, mõtlesin, et haaran igast õlekõrrest kinni, et saada lõpuks oma juuksed korda.

Minu juuste tagasi saamise tee algas 2011. aasta kevadel Juuste Akadeemiasse pöördudes.

Kõigepealt tehti mulle juuksejuure uuring, et välja selgitada, mis minu organismis puudu on, mida peaksin toitumisega ette võtma, siis juukseravi protseduure. Lisaks käisin ka perearsti vastuvõtul, verd andmas, et täpsemalt panna paika minu juukseravi skeem, punktid.

Tegin kõik täpselt juhiste järgi. Jätsin ära kodus värvimised ning hakkasin ka värvimas käima ainult juukseuurija, juuksur Kristeli juures looduslike värvidega ning alati enne värvimist tegema sügavpuhastavat protsetuuri juustele.

Silmaga märgatavaid muutusi märkasid ka teised umbes aasta peale esimesi juukseravi protseduure. Täna mitmeid, mitmeid aastaid hiljem olen väga rahul, et mu juuksed on nüüd tugevalt üle poole selja pikad, paksud ja tihedad (pildil). Soovitan alati kõigile, kellel on juuste või peanahaga probleeme pöörduda Juuste Akadeemiasse.

Tervitades,

SigridSOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE