Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Vetikamask 

Vetikate kasutamine tervema ja kaunima naha saamiseks on populaarne Hiina meditsiinis, sest vetikates sisalduvad mineraalained (seleen, jood, kaalium, kaltsium ja aminohapped) on vajalikud toitained nii nahale kui ka juustele. 

Vetikate kasutamine juuste hoolduses on uus suund, mis on kogunud populaarsust eelkõige ökojuuksurite hulgas. Vetikamask on suureks lemmikuks inimestele, kes soovivad oma juukseid puhastada raskmetallidest (sh rauast, mis on ladestunud juustesse rauarikka vee kasutamisest).

Vetikamaski toime koos DETOX protseduuriga juuksekanalitele on heledamatele juustele juuksekarva veelgi helendav, mistõttu tasub neid kahte protseduuri järjest teha, kui on soov oma juuksevärvi tooni võrra heledamaks saada.

Kuna vetikamaski eeliseks on võime puhastada juukseid ja peanahka sügavuti, sh ka vanadest juuksevärvi jääkidest, siis on vetikamask super mõni päev enne juuste värvimist.

 

Miks on vetikamask hea juustele ja peanahale ?

  • enne värvimist puhastab juuksed ja peanaha eelnevatest juuksevärvide jääkidest
  • puhastab juukseid raskmetallidest (sh vees leiduvast rauast)
  • on juustele ja peanahale sügavalt niisutav, lisaks annab nahale suurel hulgal mineraalaineid, aminohappeid
  • omab helendavat toimet juustele
  • on 4 korda aastas soovituslik kõikidele


SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE