Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

Ema Juuksetervise pakettVau, kui imeline on see aeg, kui armas kõhubeebi Sinu sees kasvab või aeg, kui ta on sündinud ning Sul võimalus teda lõpmatult musitada ja kallistada.

Kallis imeline naine, et Sa saaksid nautida emaks olemise aega enda ja oma (kõhu)beebi jaoks turvaliselt, sh juuste kasvu toetavalt, oleme Sinu ja Sinu (kõhu)beebi kõrgemaks hüvanguks välja töötanud Noore Ema Juuksetervise paketi.

"Ema Juuksetervise pakett" maksab 129 eur ja  sisaldab juuksejuure lühiuuringut (kuni 30 min), sügavpuhastavat Detox protseduuri juuksekanalitele (kuni 1 tund) ning juuksekasvu turgutavat Vitamiini Boost protseduuri (kuni 1 tund).

Juuksejuure lühiuuringus analüüsime Sinu juuksejuuri, et anda Sinu juuksejuurte põhjal tagasisidet:

  • kas Sinu juuksejuured saavad hetkel vajalikud toitained kätte, et juuksed saaksid olla tugevad, elujõulised

Last ootavatel ja rinnaga toitvatel emadel tekib sageli kehas juuste kasvu toetavate vitamiinide ja mineraalide puudus, mistõttu juuste väljalangemine peale sünnitust muutub aktiivsemaks, pikemaajalisemaks.

  • kas Sinu juuksejuurteni jõuab piisavalt hapniku?

​Võib juhtuda, et teatud % juuksejuurtest ei saa piisavalt hapniku. Üks põhjus selleks on juuksekanalite ummistused. Ummistunud kanalites on juuksekarva kasv väga lühiajaline, sh pidurdub uute juuste kasv. 

Et seespidiselt oleks kehal võime transportida hapniku juuksenäsadeni, soovitame kontrollida lisaks oma vereanalüüse perearsti juures (hemogramm leukogrammiga 5 osaline, ferritiin, B12 seerumis). Oluline on, et näitajad ei oleks väga alumise piiri lähedal.​

  • kas Sinu juuste olukord, kasv on mõjutatud hormonaalse tasakaalutuse poolt ja kui on, siis mida saaksid teha enda keha hormonaalse tasakaalu toetamiseks

On loomulik, et pärast sünnitust umbes neljandal kuni kuuendal kuul on juuste väljalangemine aktiivne seoses hormonaalsete muutustega. Kui juuste väljalangemine kestab pikemalt kui kaks -kolm kuud, juuksed jätkuvalt hõrenevad, on mõistlik leida üles tegurid, mis lisaks mõjutavad.

Lisaks lühiuuringule on Sul võimalus nautida sügavpuhastavat Detox protseduuri juusekanalitele ja meie uudisprotseduuri, juukseid ja peanahka toitvat Vitamiini Boosti!

Armsa tütre ema, kaunis ja andekas naine, kes on juhtumisi ka näitleja, laulja ning Su Nägu Kõlab Tuttavalt saate finalist, Saara Kadak käis Juuste Akadeemias Noore Ema Juuksetervise paketti proovimas.

Saara kirjutab Noore Ema Juuksetervise paketist nõnda: 

Istudes seal toolis, ümber nii armsad ja sõbralikud inimesed, ei mingit keemia lõhna, saades imepehmed ja hoolitsetud juuksed, tekkis suur tahtmine soovitada seda kohta kõigile! Ja soovitangi, väga soojalt!:) Kogu kraam, mida kasutatakse, on öko ja looduslik ja lahkudes on mõnus tunne. Juuksejuure uuring oli äärmiselt põnev. Arvasin, et tegu on lihtsalt "sul on rasune peanahk/sul ei ole rasune peanahk" tüüpi tagasisidemega, aga ei! Mida kõike ei saa organismi kohta teada ainuüksi juuksejuurt mikroskoobi all uurides. Alates teatud vitamiini puudustest kuni kilpnäärme probleemide, väsimuse ja põletikuni välja. Sa võid ennetada probleeme enne, kui need suuremalt ennast näitama hakkavad! Eriti oleks see hea rasedatele ja noortele emadele, sest neil kipub sel ajal, juuste ja organismiga üldiselt, palju muutusi olema.

Kõike ilusat
Saara

 

 SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE