Kontakt
Kontakt

Täname, teie kiri on edastatud!

Kirjuta meile oma juuste ja peanaha olukorrast või broneeri endale aeg meelepärasele uuringule, juukseravi- või juuksuriteenusele

Nimi


E-mail


Telefon


Kiri/mure/soovitud teenus, aeg


SAADA KIRI

KollektiivJuuste Akadeemia kollektiiv on särav seltskond professionaalseid, mitmekülgsete oskustega spetsialiste, kes vajalikud teadmised, väljaõppe on saanud Soomes ja Eestis erinevatel koolitustel ja kellel on soov, tahe aidata inimesi nende juuste- ja peanaha küsimustes. Juuste Akadeemia on koht, kus juustega seotud küsimused leiavad vastuse.

Kristel


Juukseuurija, juukseravispetsialist, naiste juuksur, ökojuuksur

 

Kristel on pikaajaliste kogemustega juukseuurija, juukseravispetsialist ja naistejuuksur, kes on Juuste Akadeemias 14 aasta jooksul teostanud tuhandeid juuksejuure- ja peanaha uuringuid, raviprotseduure, aidanud suurel hulgal inimestel muuta aktiivsemaks juuste kasv, tihedus, lahendada tekkinud juuste väljalangemise ja peanaha probleeme.

Kristel on omandanud juukseuurija, juukseravispetsialisti teadmised Soomes, täiendab ennast pidevalt antud valdkonnas. Teostab uuringuid, raviprotseduure nii eesti kui soome keeles. kristel@juusteakadeemia.ee

 

Angelina

Juukseuurija, juukseravispetsialist, juuksur, ökojuuksur

 

 

 

 

 

 

 

 

Angelina on oma töös väga professionaalne, põhjalik, abivalmis, sõbralik. Paljud kliendid kiidavad tema teadmisi ja oskusi. Angelina on aidanud inimesi väga keeruliste juuste ja peanaha probleemide korral väga edukalt (sh alopecia areata, androgenne alopecia). Angelina on ka suurepärane juukseravispetsialist, kes teostab suurima rõõmuga sh kõiki juuksuriteenuseid, sh ökojuuksuri teenuseid, väga professionaalselt.

Angelina suhtleb eesti- ja vene ka keeles. angelina@juusteakadeemia.ee

 

Kerli


Juuste Akadeemia looja, juukseuurija, juukseravispetsialist, koolitaja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tänu Kerli ettevõtlikusele, kunagisele juuste probleemile, mille puhul Eestis ravi puudus, tuli Kerlil abi saamiseks pöörduda Soome juuksespetsialistide poole, lisaks hiina meditsiini ja funktsionaalse meditsiini esindajate, arstide poole. Erinevad täiendkoolitused Eestis, Soomes, erinevate arstide, spetsialistide, toitumisterapeutide juhendamisel, uuringud, mis on 17 aasta jooksul teostatud, on muutnud Juuste Akadeemia ühtset terviklikku lahendust pakkuvaks ettevõtteks, kus inimesed saavad lahendusi oma juuste- ja peanaha küsimustes. 

Kerli pühendumus ja hoolivus, pidev enesetäiendamine nii Eestis kui Soomes, on teinud temast paljude klientide lemmiku. Kerli tesotab uuringuid eesti ja inglise keeles. kerli@juusteakadeemia.ee

 

Pille

Juuksur, juukseravispetsialist, ökojuuksur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pille on kindlasti juuksur, kes on samuti üks klientide lemmikutest :). Tema oskused, teadmised ökojuuksurina on muljet avaldavad. Pille on töötanud Juuste Akadeemias alates 2011 aastast. Tema põhiklientuuri moodustavad inimesed, kes soovivad hoida korras oma juuksed, lahendada juuste- ja peanaha probleeme, värvida juukseid taimsete segudega. Pille on lisaks juuksurierialale õppinud meditsiini Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis. 

Pille suhtleb eesti- ja vene keeles.

 

Maria

Juuksur, juukseravispetsialist, ökojuuksur

Maria nägi ennast ökojuuksurina juba enne, kui asus Soomes omandama juuksuri eriala. Eelistades oma igapäevaelus ka puhtamaid ja looduslikumaid tooteid ja liikudes teadlikuma ja tervema elustiili poole ning soovib pakkuda seda teistele läbi oma töö, ise seeläbi arenedes. Samas  juuksuritöö  võimalus luua ilu enda ümber on teda alati köitnud, samas leiab, et ilu on siiski vaataja silmades ja algab seestpoolt.

Maria on uudishimulik, õpihimuline ja sõbralik. Valdab eesti, vene ja soome keelt

 

Maiken

Naiste juuksur, meeste juuksur(barber), juukseravispetsialist

Maiken on põlistartlane, laia silmaringiga ning särasilme juuksur/barber. Lisaks juuksuritööle on ta tegelenud nii afropatside punumise kui ka koolitamisega. "Ilu algab seespoolt" põhimõtete järgi elades, on Maiken leidnud tee Juuste Akadeemiasse, et pakkuda klientidele parimaid lahendusi juuste ilu ja tervise heaks. 

Tiina

Olen lahke ja sõbralik inimene, kes pingutab alati oma tegemistes ja tõesti armastan oma tööd. Olen alati hästi positiivne ja avatud. Räägin nii eesti kui ka inglise keelt, mis annab mulle võimaluse suhelda erinevate inimestega ning omandada uusi teadmisi ka inglise keeles. Uute asjade õppimine on mulle väga südamelähedane. Olen alati valmis uusi teadmisi ja oskusi omandama, et ennast igapäevaselt paremaks muuta ja pakkuda kliendile kõige paremat teenust.

 

Kelly 

Juuste Akadeemia juhataja, naiste juuksur, meeste juuksur (omandanud barberi eriala), juukseravi spetsialist, ökojuuksur

Kelly on oma särava olemusega üks meie kõikide lemmikutest :). Tema töös on märksõnad pühendumine, rõõm, parim kvaliteet. Kelly suhteleb nii eesti- kui ka inglise keeles. kelly@juusteakadeemia.ee


Võru koostööpartner

Gerli Silm, Lembitu 2, Gessu ilutuba, tel. 51971192


Ott 

Ott tel. 56627227 on Eestis Bemer partner, koolitatud Bemer teraapia spetsialist

 

 


SOOVIN REGISTREERIDA VASTUVÕTULE